Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes vele elmennem orvoshoz?

Érdemes vele elmennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már legalább 3 hete éles sípól a fülem. Van hogy napokíg nem, de van, hogy egész nap, napokon át.

Valamint az utóbbi pár napban, hihetetlenül fáradékony vagyok. Mint még azelőtt sosem. Éjjel jól alszom, reggel nehezen kelek és napközben hihetetlenül fáradtnak érzem magam.

Normál esetben, korán kelő vagyok és egyáltalán nem nehez kelő és nyomom ezerrel a napot.

A fáradékonyságomhoz csatlakozik egy gyenge, de nagyon idegesítő szédülés.


Migrénes vagyok. Évente egyszer, ha kijön, de akkor 3 napig ki vagyok ütve. Fejfájás, hányinger, szédülés és a látás részleges elvesztése is.

De lehet, hogy ez egy enyhébb formája lenne?

Arra is gondoltam, hogy pszichés. Nehezen viselem a hirtelen jött változásokat és most egy óriási előtt állok.



Köszönöm a válaszokat!



#Nap #szédülés #fáradékonyság #Migrén? #Fülcsengés/zúgás
2020. aug. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma,hogy,mind a fülsípolás,mind a szédülés és a fáradékonyság is millió és egy ok miatt lehet.Nehéz lenne így megmondani mi a bajod,Én elmennék orvoshoz,de lehet eltart egy darabig míg találnak valamit.
2020. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem múlik el szerintem menj el orvoshoz.
2020. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, de sztm simán lehet, hogy ez bizony ilyenkor “csendes migrén” ami azt jelenti, h a fejfájás kivételével minden más kísérő tünet jelen van...
2020. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!