Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen jelei? Tünetei vannak...

Oláh Gyula kérdése:

Milyen jelei? Tünetei vannak az Érszűkületre? általában hány éves korban fordul elő?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Érszűkületnek nem? Nem túl érthető amit írsz.

Fájdalom, alig tudsz járni.

Változó ha dohányos vagy már 40 év körúl jelentkezhet.

2020. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyire fájdalmas?
2020. aug. 31. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A nagybátyqm kb 100 métert tud menni aztán le kell ülnie. De neki gondolom már súlyos az allapota ennek is vannak fokozatai. Az elején még csak ritkán fájt aztán többet meg jobban aztán ez lett.
2020. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a lábán milyen jelek tünetek voltak? Hány éves a bátyád?
2020. aug. 31. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Lábdagadás, vizesedés, látható hajszálerek, visszerek, éjszakai lábfájdalom, lábzsibbadás, nehéz láb érzés.
2020. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a comhajnatomnál érzek ilyen szùrò érzést érzek csak ezz egyezik meg
2020. aug. 31. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Itt senki nem fog tudni diagnosztizálni. Teljesen mindegy hány éves a nagybátyám a te problémád ettől nem múlik el. Menj el orvoshoz
2020. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer volt, a ct szerint valahol a fejemben de nem tudom pontosan hol. Nálam gyakori fejfájással és füldobogással kezdődött
2020. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!