Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek pánikbeteg vagyok?

Szerintetek pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Problémám: utálok hányni 16/f vagyok és egyszerűen félek attól hogy az osztályterembe/folyosóra hányok vagy például a tanár úr/nő nem enged ki vécére és..... emiatt van hányingerem. Amikor a buszon ülök is azon gondolkozok hogy mikor hova tudnék hányi (tudom kissé beteges)!


Ha otthon vagyok akkor egyszerűen nem nagyon tudok folyadékot inni levest enni mert olyan érzésem van mintha nem tudnám lenyelni és mondjuk oda okádok. A torkomban alig van nyár és emiatt nyelési problémáim vannak. Szerintetek ez orvosolható vagy mit tudnék ellene tenni? Természetesen nem hányok soha. Mellesleg a nyelvem alatt érzek néha bizsergető érzést meg ha a nyirokcsomóimat megnyomom akkor tudok nyelni folyadékot./



Nah hát erre kéne pár jószándékú tanács :/



2020. szept. 1. 18:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg elég büdös a szám bármennyit mosok fogat!
2020. szept. 1. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv nem vagy az,NEM vagyok orvos de ez szerintem egy öngerjesztő folyamat.Remélem túl lendülsz ezen.
2020. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Emetofóbiás vagy, enyhe kis fiatalkori neurózissal, de ez nem pánik. Tanácsom: ne a nyirokcsomódat nyomkodd, hanem a lányok derekát a diszkóban. Ha mindenképpen figyelgetni akarsz valamit, akkor a csajok feneke legyen, ne az, hogy hogyan nyelsz. Most biztos nevetsz, de ez egy komoly tanács volt.
2020. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánik betegség inkább szorongàs tünetei..félsz valamitől vagy nagy csalódás ilyesmi ért és te most leginkàbb erre koncetràlsz de tudat alatt még ott van de a valosàgban nem így éled meg.a lelki betegség legtöbbször a testen nyilvànul meg..csupa kamasz vagy akiben tombolnak a kérdések a hormonok..de nyilvàn nincs olyan személy akivel ezt megtudd beszélni.ha végképp nincs probàld meg magadból ki írni akàr egy papírra és aztàn égezsd el..hidd el ez is lehet egy segîtség.
2020. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2020. szept. 1. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony a szorongás.

Először csak apró kis dolgok vannak aztán majd úgy elhatalmasodik hogy borzalom.

Nálam a pohárral kezdődött. Egyszerűen frusztrált 3s zavarba jöttem ha idegenek előtt a számhoz kellett emelnem a poharat. Majd később inni sem mertem előttük. Majd később enni sem aztán például már papírra írni sem. Röhej nem? Ekkor ismertem fel hogy gyagyás vagyok és tennem kell ellene valamit, hát előszedtem az egómat és elmúlt. Egyébként pedig sokat mozgok, beszélgetek (nem messengeren) és csajozom élőben. Mutasd meg ki az úr és ne magaddal foglalkozz és legfőképp ne akarj másoknak megfelelni. Olyan legyél ami vagy.

2020. szept. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Motiváló amit írtál! :D
2020. szept. 2. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!