Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Osztálytársamnak egy haverja,...

Osztálytársamnak egy haverja, akivel találkozott nemrég a szünetben, ma derült ki hogy pozitív a tesztje. Mekkora az esély rá, hogy ő is elkapta és szétszórta az osztályban?

Figyelt kérdés
Őszintén én nem félek, mert betonkemény immunrendszerem van, de nem szeretném máshol esetleg elterjeszteni (pl. konditerem), vagy otthon (ami mondjuk mindegy mert ha elkaptuk, már úgyis hazavittük. :/ )

2020. szept. 2. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi ideig beszélt vele, zárt térben voltak-e, mennyire közel voltak egymáshoz, volt-e a másikon maszk, összefogdostak-e mindketten azonos tárgyakat stb.
2020. szept. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy! Minél kevesebb embernek adhasd at, az legyen a cél!

Különben milyen szünetben? Órák közti szünetben, vagy a nyáron? Mennyi ideig és milyen körülmények között voltál vele együtt?

2020. szept. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az osztalytarsad.

És mennyire közeli osztalytarsad?

2020. szept. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állítólag moziban voltak (de lehet csak tanár előtt nem akarta elmondani hogy ittak lol). Pontos idejét nem tudom, de gondolom az elmúlt hetekben, az igazgató nem engedi bejárni negatív tesztig.
2020. szept. 2. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszi az igazgató.

Sokat nem lehettél osszezarva vele, úgyhogy azért te ne aggódj, csak tedd meg, amit lehet. 😷😷😷

2020. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Update: 3 napja voltak moziban.
2020. szept. 2. 16:19
 7/11 anonim ***** válasza:
És te vele mennyit voltál együtt milyen körülmények között?
2020. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Osztályteremben, két paddal előttem ül a másik sorban. Reggel a buszon vele együtt jöttem de az kb. 5 perc volt.
2020. szept. 2. 18:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát próbáld őt kerülni, amennyire tudod, és legyen rajtad maszk óra alatt is.
2020. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Írtam, nem engedi az igazgató bejárni, szóval csak egy napot voltunk vele. (3 órát)
2020. szept. 2. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!