Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 21 eves vagyok van egy 11...

21 eves vagyok van egy 11 hónapos kisfiam miota megszületett pánik betegségem van Ilyen tünetek vettem eszre magamon heves szivdobogas nehez legzes latas zavar alvas zavar volt meg ilyen? Hogyan kuzdottetek le es mik voltak a tünetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Eszed lett volna... Nem 20 évesen szülni.



Menj orvoshoz

2020. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az igen:D CSOK-ra hajtasz, hogy 40 előtt beleférjen a 3?:DD
2020. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos lemeritett a szules kicsit idegileg. Szerintem jot tesz ha foglalkozol az egeszsegeddel es csinalsz olyan dolgokat ami energiaval tolt fel.
2020. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen új életed van most, van egy kis élet, akiért felelősséggel tartozol. Nem csak te, a párod is. Lehet sokat agyalsz, aggódsz, ez készít ki. Lazulj picit, ne légy görcsös. Van segítséged? Párod hogy áll hozzàtok? Neki is ki kell venni a részét a gyerek körüli teendőkben, mert így ki fogsz merülni teljesen. Már most is vannak jelek, ezek a testi tünetek is ettől vannak. Néha kell hogy feltöltődj, pihenj,vagy találkozz barátnőkkel. Kell az "én" idő, másképp meg zakkansz.
2020. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség diagnosztizált? Nekem ez tünetek alapján nem az, de legalábbis nem egy említésre méltó. Anyukámnak rohamai vannak, aminek a vége hányás, eszméletvesztés. Előtte remegés, rosszullét, szédülés. Ő neki sajnos marad, gyógyszereken él, egész nap a lakásban kuksol. Gyógyulni nem akar. Amit te leírtál, az gyakorlatilag bárki által tapasztalható tünetegyüttes egy rosszabb hét után. Teljesen normális, hogy egy 11 hónapos baba mellett ki vagy merülve. Az alvászavaron első sorban az segít, ha a tested és a szellemed is lefárad: vagyis testmozgás rendszeresen. Délután 2 után ne fogyassz olyat, ami koffeint tartalmaz. Estére könnyen emészthetőt egyél, semmi nehéz vacsora. Ha ezek mellett áll fenn az alvászavar, akkor kell orvoshoz fordulni. A látászavarral érdemes lenne felkeresni előbb egy szemészt, majd egy neurológust. A nehézlégzés mit takar? Szívdobogás meg olyan, hogy szintúgy lehet bárkinek, én rendszeresen tapasztalom egy stresszesebb időszakban.

Mindenekelőtt az segít egyébként, ha felismered, hogy nálad mi váltotta ki a tüneteket. A problémamegoldás első lépése a probléma felismerése. Pl én hiába írom a sportot, ha közben kiderül, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz, nesze neked cross fit, ha 2 pofonra érsz haza. Mit kell tudni jelenleg az életedről? Mi hiányzik neked?

2020. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az elso kommentelonek uzenem hogy semmi közöd h mikor szülők elvileg en eletem nem.

Ha nem tudsz normalis választ adni ne ir irj

Nem unalom uzesbol irtam

A tobbi valaszolonak mindenem megvan hal istennek nem szenvedek hiányt semmiben

Anyukám depressziós lehet tolle orojoltem

2020. szept. 4. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Jogos! Az én feleségem is 20 éves volt az első gyerekünknél, én 21. A gyerekek 27 és 25 évesek és azóta is tökéletes házasságban élünk!

Érdeklődöm, hogy az első hozzászóló normális válasz helyett miért írt bunkóságot?? (írtam privátot)

2020. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!