Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez az exoszóma magyarázat...

Mi ez az exoszóma magyarázat a COVID-ra?

Figyelt kérdés

Fogom a fejem, hogy mekkora baromságot gyártanak a konteósoknak megint, ami magyarázza, hogy COVID nincs is, ahelyett exoszóma van, és exoszómára tesztelnek...

Személy szerint még én sem hallottam erről a (most utánanéztem egy pillantás erejéig) stresszfehérjéről.



2020. szept. 5. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Most már nem az 5G terjeszti azt, ami szerintük nincs is? Lemaradtam. 😂
2020. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha már utánanéztél, akkor mi a kérdés?
2020. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]


Mielőtt barmozol meg konteózol (meg beadatod magadnak a 3. 4. és 5. "emlékeztető" oltást), tájékozódjál egy kicsit. Ajánlom még az Antifasiszta-antikommunista oldalt, a Bitchute-on is rengeteg anyag van fenn magyar felirattal, az Orvosok a tisztánlátásért lapra felpakolt anyagokkal pedig egy hónap alatt sem végzel.


Konteós Barom

2021. nov. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:D

Nem, ezt az oldalt meg nem nyitom.

2021. nov. 10. 06:46
 5/6 anonim válasza:

Az már a "kérdésedből" lejött, hogy egy tudatlan (tájékozatlan vagy félretájékoztatott) vakcinarajongó vagy, de könyörgöm: akkor mi a faxomnak kérdezősködsz? Miért játszod el, hogy szeretnél valaminek utánajárni, amikor éppen hogy nem szeretnél utánajárni, csak fontoskodva okoskodni? (Vagy okoskodva fontoskodni.)


Kértél-kaptál egy linket, ahol világosan, érthetően elmagyarázza egy orvos-mikrobiológus, hogy mik azok az exoszómák, erre te közlöd, hogy lexarod.


Én meg téged:


Konteós Barom

2021. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ha ebből az jött le neked, gratulálok, oltalan vagyok és mindkét oldalt megértem.


Amúgy tetszik az aláírásod :D

A konteó viszont távol álljon tőlem.

2021. nov. 11. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!