Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől alakulnak ki rajtam...

Mitől alakulnak ki rajtam folyamatosan újabb és újabb anyajegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyanom is, ami mintha puklisabb lenne mint volt.

2020. szept. 6. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül meg kell mutatnod bőrgyógyásznak.
2020. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Gyakori jelenség, nem veszélyes.
2020. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
...De azért kérdezd meg orvostól.
2020. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Most rám akarod hozni a frászt? A sok újabb anyajegy miatt vagy a puklisabb miatt?
2020. szept. 10. 06:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. szept. 10. 06:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajtam is szoktak újabbak megjelenni, de eddig egy vizsgálaton sem mondták, hogy baj lenne velük. Természetesen dolog, de a rendszeres melanóma szűrés fontos! Én 3-at már le is szedettem, még 2 van, amit le akarok, mert egyrészt esztétikailag is szebb egy fehér heg, mint egy nagy barna anyajegy, másrészt így sokkal kisebb az esély a bőrrákra. Neked is ezt javaslom.
2020. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam bőrgyógyásznál ugyanezzel a problémával. Azt mondta, hogy fiatal korban ez teljesen normális, de attól még figyelni kell őket rendszeresen. 100%-osan megbízom a doktornőben, mert ő volt az egyetlen aki eltávolította az egyik veszélyesnek látszó anyajegyem, míg előtte 3 bőrgyógyász is azt mondta, hogy maradhat, de vizsgálni kell félévente. Ő volt az egyetlen, aki azt mondta, hogy jobb ha eltávolítjuk, mert lehet belőle baj. Szerencsére mikor eltávolította nem volt rákos, de tényleg nagyon csúnyán nézett ki. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ő tényleg nagyon óvatos, és mindig azt mondja, hogy jobb félni mint megijedni, mégis normálisnak tartja az új anyajegyek megjelenését fiatal korban. Ha növekszenek minimálisan még az is rendben lehet, de rendszeresen el kell járni velük szűrésre (fél-1 évente).
2020. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!