Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hany nap alatt gyogyultal ki...

Hany nap alatt gyogyultal ki a koronavirusbol?

Figyelt kérdés
Azokat kerdezem, akiknek kimutattak vagy ha ismer olyat, akinek kimutattak, hogy hany nap alatt gyogyultak ki. Tudom, hogy nem mindenki egyforma, de atlagolni lehet ezt is, mint a lappangasi idot
2020. szept. 7. 22:07
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
79%
Ez engem is érdekelne mert senki nem mond semmit erről.... Csak ez beteg az beteg.. De az állapotra lennék kíváncsi, vagy szándékosan nem írják a médiában is.
2020. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, a lappangasi idorol irnak, hogy 5-14 nap, de egyesek szerint lehet akar 27...de a gyogyultak miert nem szolalnak/szolalhatnak meg?
2020. szept. 7. 22:44
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Az átlag valahol 2-3 hét közt van, de az utóhatások jóval tovább tarthatnak. Facén olvastam több beszámolót, van aki pár nap alatt túlvolt rajta, van aki 1 hetet írt, mások meg hetekig kínlódnak vele. Nagyon egyénfüggő.
2020. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nyilvánítanak gyógyultnak, ha 48 órán belül 2 negatív teszted van! Ismerősöm már több mint 1 hónapja pozitív és nem jöhet ki a karanténból!
2020. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jaj szegeny :( de a csaladja a ket het utan mar mehetett, nem?
2020. szept. 7. 23:27
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Mivel az egész család elkapta ezért az más szitu! :)

De amúgy aki otthon gyógyul és a család ott van vele egy háztartásban, akkor külön mosdója van, szobából nem jöhet ki, sokat fertőtlenítenek! Szóval vigyázni kell! :) A család pedig mehet bárhova! Érintettségtől függően 2 hét karantén vagy teszt! :)

2020. szept. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Mi negyen lakunk egyutt es nem tartunk itthon annyi fertotlenitot, hogy naponta akar tobbszor vegig menjunk a lakason, ha valaki beteg lenne... Es nem mindenhol van ket mosdo pl.. Ha lenne is, akkor sem lenne tobb ertelme ennek az egesznek, legalábbis szerintem
2020. szept. 8. 00:10
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: Ha már van a családba koronavírusos akivel együtt éltek, akkor ott a lakásba már mindenki fertőzött. Nem kell ezt túl ragozni. Ha esetleg nem kapta el valaki, akkor az immúnis. :D
2020. szept. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Van rá példa, hogy valaki nem kapja el a családból! Családfő elkapta, többiek nem! Ilyen ez :) Ha mázlitok van, nem kapják el, ha mégnagyobb mázlitok van, nem koronás vagy! ;)
2020. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Még nem gyógyultam ki. 1 hete tart
2020. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!