Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek pánikbetegség esetén?

Toma9999 kérdése:

Mit tegyek pánikbetegség esetén?

Figyelt kérdés
Most fordult elő harmadjára. Eddig ez volt a legdurvább, mert zsobbadt és szúrt is a mellkasom és időtartamban is kicsit hosszabb volt az előző kettőnél. Bizonyos pontokon az ájulás kerülgetett. Már attól is rettegek, hogy egyátalán még egyszer előfordul. Nem tervezem, nyugtatózni magam. Van valakinek tapasztalata? Ha van rá lehetőség megelőzném, hogy megint előforduljon.

2020. szept. 8. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mostanában volt kettő. Háziorvos azt mondta, keressek olyan szakembert, aki megtanít rá, hogy lehet ezeket kezelni/kivédeni. Biztos lehet találni olyat, aki nem azzal kezdi, hogy teletöm nyugtatókkal, de ennek utána kell járni, és valószínűbb, hogy csak magánrendelésen, fizetősen. Az SZTK-s pszichiáterek jellemzően gyógyszert írnak rá, és ennyi. Háziorvosodnál, ismerősöknél érdeklődj.
2020. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon sok volt így lesz@rom mert meguntam hogy foglalkozzak vele. Csinálom tovabb amit addig és elmúlik. Amíg küzföttem ellene sokkal rosszabb volt. Ha nagyon durva azért megijedek akkor mondogatni szoktam, hogy ez csak pánikroham ez csak pánikroham el fog múlni. Tudom milyen rossz. De minél többet foglalkozol vele annál gyakrabban lesz mert te generálod magadnak azzal hogy folyton figyeled a tested és ha van eltétés rögtön megijedszm esetleg hallgass zenét rádiót mikor utcán vagy hogy eltereld a figyelmed. Ha az ember elmerül valamibe nem jön a pánik.
2020. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem az is segitett hogy kivizsgáltattam magam. Kezemben a teljesen egeszséges vagyok diagnózissal jobban viselem a rohamokat mert tudom, hogy csak pánik könnyebb elengedni és ritkábban is jön gyakran az elején túl tudok lendülni rajta nem durvul be.
2020. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez ilyen, egyre sűrűbb. Antidepresszánssal tünetmentes lehetsz. Nyugtatót szedni magában vagy semmit sem csinálni vele, na ezeket nem ajánlom. Más út nincs.
2020. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. Szuper vagy legális drog jó lesz az egyed csak. "Más megoldás nincs". Azért talán mégis.
2020. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5-ös

Én kompetensebb vagyok, mert veled ellentétben szedem is.

2020. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg leküzdöttem nélküle ;) De neked jó bogyózást életed vegig mert leállni keserves lesz.
2020. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed. Én meg nem akarok és nem is fogok leállni.
2020. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy leküzdöttem? :D Ezt hogy lehet hinni? Vagy van pánikroham vagy nincs. Nekem már nincs. :)

Persze hogy nem fogsz leállni mert már függő vagy. Kis drogos. Libidód nincs meg hízol is gondolom de megéri. :)

2020. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Libidóm van, igen híztam: 3 kg-ot 10 év alatt. Neked meg vissza fog térni.
2020. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!