Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert alszok nyitott szajjal?

Miert alszok nyitott szajjal?

Figyelt kérdés
Miota refluxom lett, nyitott szajjal alszok. ( tudom mert van, hogy felebredek es nyitva van, vagy parom is mondta mar) a refluxom ugy ahogy elmult. ( tobb mint egy ev dieta es Ludea gyogyszer szedese is megtortent) Viszont a nyitott szajjal alvas nem tunt el. Minden reggel ki van szaradva a szam, torkom. Nyitott ablaknal, kevesbe van kiszaradva, akkor sokkal jobb, de zart ablaknal nagyon rossz. Mitol lehet ez, illetve miert rosszabb zart ablaknal? Mit tehetnek ezzel a problemaval?

2020. szept. 10. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs valami baj az orroddal? Én akkor szoktam így ha meg vagyok fázva és nem kapok levegőt az orromon. Nincs alvási apnoed, nem tudsz róla?
2020. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!