Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kötelező lesz a korona...

Ha kötelező lesz a korona vírús vakcina akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Én nem tartom jó ötletnek egy kezdetleges vakcina beadatását tartok tőle sok helyen azt írják hogy kötelező lesz ti mit gondoltok erről? Ilyeneket hallani hogy jönnek a kényszer oltások szerintem az gyanús ha valamit ennyire beakarnak nyomni a szervezetünkbe.
2020. szept. 11. 07:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha józanul gondolkodsz pár másodperc erejéig, akkor beláthatod magadtól is, hogy nem lesz kötelező vakcina.
2020. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem lesz kötelező. legfeljebb akinek nincs az nem mehet közösségbe. Az elején biztos nem a pórnép kapja meg a vakcinát, nem kell aggódni.
2020. szept. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz kötelező.Meg a védeni kívánt rétegnek is max jövőre lesz,márha lesz, meg ha jut mindenkinek.
2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos én félek tőle hogy kötelező lesz különben nincs értelme ha csak pár ember kapja meg nem áll meg a járvány. Viszont mivel ez egy sebtében kifejlesztett teljesen új dolog rohadtul félek a mellekhatásaitól. Már most lehet rémhireket olvasni az orosz vakcina kapcsán. Tamogatom az oltást de kísérleti nyúlnak nem vállalkoznék.
2020. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok jönnek a kényszer oltások bevonják a katonaságot nyugtalanító a helyzet
2020. szept. 11. 12:01
 6/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy központilag mondjuk nem kötelező de a munkáltatód kötelezhet rá.
2020. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
7.594 milliárd ember volt ezelőtt két évvel a földön.Nem valószínű, hogy holnap fogják ezt a mennyiségű oltást legyártani.Szóval mire ,,mindenkinek" jutna addigra bőven lesz tapasztalat a vakcinák terén.Emellett azért a koronavírus okozza 60-70%-ban a felső légúti megbetegedéseket, szóval annyira nem ismeretlen a kutatók előtt ez a vírus, maximum ez a fajtája.Racionálisan gondolkodva nem gondolom, hogy első körben kényszeroltásokat csinálnának.A munkahely meg majd akkor tudja kötelezővé tenni az oltásokat, ha lesz elég vakcina.Az se ma lesz.
2020. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gyanús nincs abban hogy ha azt akarják hogy minél több ember be legyen olva és végre vége legyen a jarvanynak. Ha kötelezővé teszik akkor nincs mit csinálni megkapod és reménykedhetsz hogy nem jön ki rajtad valami súlyos mellékhatás. Az egész föld lakosságát biztos nem fogják beoltani. De attól hazankban vagy az euban kötelezővé tehetik és mondhatják azt hogy az jön bena határon aki br van oltva vagy friss tesztje van

Ha nem kötelező isnszankcionálhatnak sok helyen hogy vagy be vagy oltva vagy nem veheted igenybe xy szolgaltatást. Bármi lehet de tény hogy nem holnap lesz.

2020. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mire ebben az orszagban kotelezove tennek, addigra mar el fog tunni a jarvany is, majd meglatod :D
2020. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked legyen igazad. De a valamiért az influenza sem tűnik el hiába van oltás ellene. Sokan úgyis megkapják hogy be vannak oltva. Meg ott is sok a mellélhatás. No komment.
2020. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!