Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tartós székrekedés ellen...

Tartós székrekedés ellen milyen bevált módszer létezik saját tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés
Ha világ életemben székrekedéses típus voltam, helyre lehet állítani a normális székletürítést? Esetleg van bevált étrend és/vagy táplálék kiegészítő? Olyan módszert szeretnék, ami hosszú távon fenntartható, ezért kerülném a hashajtókat.

2020. szept. 11. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rostos gyümölcsök, zöldségek, sok folyadék.
2020. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a következőkkel próbálkoztam, egy ideig használnak csak, mert hozzászokik a szervezet:

- Oxytarm tabletta, pár nap és hatott

- mézes kávé, reggel 2 csésze

- oolong tea (egy egy zöld tea féle)

- reszelt citromhéj este, 2 kiskanállal, vízzel bevenni,

- délután vagy esténként jóga, min 45. perc.

- ill. reggel kúp

2020. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Darmpflege. Gyógynövényekből álló "gyógyszer". Nekem nagyon szépen beállította.
2020. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggeli tejeskávé csodákra képes.

Aszalt szílva is hashajtó eszegesd napközben. Szölő mag nélkül, szilva, barack hashajtóak.

Őrölt lenmag joghurttal. Anyukám ezt szokta.

2020. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Sok zöldséget eszem és sok vizet iszom. Gyümölcsöket és joghurtot szinte egyáltalán nem, mert sajnos nem szeretem őket. Lehet, hogy ez is hozzájárul a problémához. Megpróbálom az ajánlottakat.
2020. szept. 11. 10:11
 6/7 anonim ***** válasza:
En orolt lenmagot hasznaltam anno, egy evokanallal vettem be es hozza megittam egy bogre teat vagy vizet
2020. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15-16 eves koromig rettenetesen sokat szenvedtem ezzel, nem segitett semmi, 3 naponta tudtam csak wc-re menni, gyerekkoromban gyakran csak hetente :/ Kilo szamra ettem a szilvas undorito cuccokat, mindent kiprobaltam, egyszeruen nem hozott megoldast. Aztan raszoktam a kavera es megoldodott minden, azota napi ketszer is sikerul, ha ugy van :D Ja egy dolog mukodott, az a glicerines kup, ha mar nagyon durva a helyzet, akkor azt nagyon ajanlom, egyaltalan nem olyan kellemetlen a hasznalata, mint ahogy hangzik, es nagy megkonnyebbulest jelenthet.
2020. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!