Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet ez?

Milyen betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
10 hónapja visszatérő szédülésem van rossz közérzettel. Nem jó a közérzetem. Vérképem jó, illetve voltam koponya mr-en. Szóval agydaganat kizárva. Esetleg van akinek volt hasonló?

2020. szept. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
covid szovodmeny
2020. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egyértelműen Covid. Vagy alacsony vérnyomás. De az is lehet, hogy csak fáradt vagy.
2020. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iden csak covidos lehetsz, ha mas bajod van nem vesznek komolyan... Vernyomasod nem alacsony? Hormonok rendben vannak? Fejed nem faj? Nem tortent valami, ami miatt ragod magad (munkahely, parkapcsolat, csalad..)
2020. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akar szorongas, panikbetegseg tunet is lehet. Amennyiben nem valodi szedulesrol van szo, hanem bizonytalan, fokuszalni nem tudo dezorientalt erzesrol. Ha ezt erzed, az tipikusan a talajvesztettseg erzese es psziches.

Nem allitom, hogy mindenkepp az.

2020. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyakad nem fáj? Nyakcsigolya, gerinc is okozhat szédülést, persze sok minden más is.
2020. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!