Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan melegem van ez mire...

Állandóan melegem van ez mire utalhat? A háziorvos csak legyint magán ra meg nincs lové

Figyelt kérdés
Melegem van de nem izzadok nagyon csak nornal modon
2020. szept. 16. 11:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem normális mert már lassan a munkámban is zavar olyan forróság érzetem van. Elvileg nincs lázam munkahelyen nekünk mérik a COVID miatt. De nem érzem magam betegnek gyengének csak szinte ha lehetne meztelen maszkalnék így meg sülök meg
2020. szept. 16. 14:16
 22/25 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepő 30 fokban. Nekem is melegem van. Majd holnap jön a hidegfont aztán jobb lesz. Ha nincs lázad meg hőemelkedésed nem kell foglalkozni vele. Stressz is okozhatja.
2020. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
De bent vagyok nem kint a napon és itt 21 fok van. Én értem mire mondod de ez nem az q melegem van leizzadok típusú meleg érzet
2020. szept. 16. 14:33
 24/25 anonim ***** válasza:

Tudom milyen én is érzem sokszor. Olyan mintha 40 fokos lázam lenne. De nincs.

Csináltass egy verképet hatha a pajzsmirigyeddel van valami. Nekem az tökéletes lett így lesz@rom.

2020. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Coronavírus most ez a divat
2020. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!