Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyaki húzódás miatt 4 napja...

Nyaki húzódás miatt 4 napja szedek 2 x 1 Aflamint és elalvás előtt egy Sirdaud kapszulát. Szédülök tőle, más is volt így ezektől a gyógyszerektől?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 12:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Amúgy is szedek vérnyomás csökkentőt, ezzel van karbantartva a vérnyomásom. Most viszont (igaz, az ízületi fájdalom rengeteget javult ezektől a gyógyszerektől), de a vérnyomásom 105/56, pulzust is levitte 55-re.

Még azért pár napig jó lenne szedni, vagy hagyjam abba? Vagy ilyen vérnyomással simán el lehet lenni? Az a baj, hogy szédülök, és olyan "szellemképes" vagyok.

2020. szept. 17. 12:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sok Aflamint szedtem, de semmi bajom nem volt tőle.
2020. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, a Sirdaludtól sokan szédülnek.
2020. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Sirdalud a bűnös, és még rájön a mai hidegfronti hatás:(
2020. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz mindenkinek.

(Tegnap nagyon pocsékul voltam, már csak feküdni tudtam, klotyóra a férjem támogatott el, 90/50-re ment le, pulzus 50:((

Kicsit fáj még a nyakam, de ennyit nem ér, akkor befejeztem a Sirdaludot.

2020. szept. 18. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem ártana orvoshoz menni, ha 90 a vérnyomásod, meg 50 a pulzusod, akár ritmuszavar is lehet az oka.
2020. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, köszi. De ezt ezek a gyógyszerek okozzák akkor.

És most olvastam, hogy pl. Aflamint nem is szedhettem volna együtt bétablokkolóval (én pedig szedek Sobycortot).

Szóval itt nagyon rosszul jött ki a gyógyszerek együttes hatása:(

(A jó hír, hogy a nyaki rándulás már nem fáj, és mozgatni is tudom).

2020. szept. 18. 12:05
 8/8 Piroschka2 válasza:
Hát tudod ez nagyon szomorú, ugyanis az USA-ban voltam 1983-ban (!!!) és a barátomnál laktam. Véletlenül 1x láttam egy receptjét és rá volt írva hogy a patika, patikus ellenőrizte hogy ez a gyógyszer nem ütközik a szedett gyógyszerekkel. Különben 1x sajnos saját fejem után menve, házi orvossal fölirattam aflamint váll fájdalmamra, amit szó nélkül felírt. 1 hétig szedtem, de olyan rosszul lettem h abba hagytam. Reumatológus nem csodálkozott h aflamintól rosszu lettem. Különben a hallásommal is baj van azóta. Még nem tisztáztam h lehet-e aflamintól. Vállam ugyan kicsit javult
2021. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!