Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit kezdjek ezzel...

Szerintetek mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Alkoholista volt apukám,szegénységben nőttem fel. Majd végül apu öngyilkos lett. Gyermekkoromról nem is beszélve! Sajnos bennem maradt az idegesség a gyomorgorcs. Hipochonder lettem miután meghalt,minden daganatot gomot bekepzelek magamon ami egyszer csak majd elmúlik! Verveteleken vizsgálatokon részt vettem,de minden rendben! Most már gyerekprojekten gondolkodunk,de sajnos meg nem jött össze. Steesszelek sokat! Szerintetek mit tudnek kezdeni magammal? Sokszor a sírás tor rám,ideges vagyok ok nélkül. Anyagi/családi kapcsolataink rendezodtek
2020. szept. 17. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem fog összejönni amíg ilyen ideges vagy. Ha nem tudod ezreket a dolgokat magadban rendezni, keress meg egy pszichológust.
2020. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a mérgező szülők c. Könyvet. Fent van neten ingyen pdfben. Ird be a keresőbe. Abban benne van mit csinálj.
2020. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!! Remelem sikerülni fog megnyugodni lelkileg...mert hiába is a sok trauma miatt nagyon roncs lettem..
2020. szept. 17. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Menni fog ne aggódj csak adj egy kis időt magadnak :)
2020. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!