Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt a koronavírus gyorstesztet...

Ezt a koronavírus gyorstesztet miért nem "szabad" otthon elvégezni? nem vényköteles, és az egész kb annyiura egyszerü mint egy vércukor mérés.... mégis ez van odaírva hogy nehogy elvégezd magadon.

Figyelt kérdés

link: [link]


Link az útmutató videóhoz: https://www.youtube.com/watch?v=hiTiazKOPw4


Aki mért már vércukrot, annak ez nem okozhat problémát és bárki megveheti, akkor hogy lehet ráírva, hogy tilos magamnak elvégezni? Pont úgy működik mint egy cukor mérés....


2020. szept. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A gyorsteszt alnegativ eredményt ad, egyáltalán nem megbízható. Nem életlen magán úton kerheted csak. Ott se ajánlott nem hogy otthon magadnak
2020. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha megveszem és elvégzem, ki fog majd megszólni érte?
2020. szept. 18. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitívat lesz az eredmény, akkor biztos lehetsz benne, hogy pozitív vagy. Ha negatív lesz, akkor viszont nem lehetsz benne teljesen biztos, hogy negatív vagy, mert ezeknél a teszteknél gyakori a fals-negatív. Szóval hamis biztonságérzetben ringatva magad egy negatív teszttel a kezedben megfertőzhetsz bárkit, ha mindeközben mégis pozitív vagy. És a pénzedet is kidobtad az ablakon.
2020. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Azért, mert így tovább fenn lehet tartani a félelmet. Gondolj bele, havi 3-5000 Ft-ért simán tudhatnád, hogy átestél-e már ezen a hihetetlen intelligens szupervíruson. Idővel kiderülne, hogy a halálozási arány a normális nátha szintjén van, és le kellene keverni a bulit.
2020. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na de ki fog majd rámszólni, ha elvégzem magamon? :D
2020. szept. 18. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki, nyugi :-) Annyi a fontos, hogy képes legyél értelmezni az eredményeket, és ne kezdj el maszk nélkül rohangálni csak azért, mert lett egy negatív gyorsteszted. Hozzám véletlenül került hasonló (de nem antitest, hanem antigén) gyorsteszt, és véletlenül meg is csináltam magamon, és láss csodát, nem lett tőle semmi bajom (de ha pozitív lett volna, akkor lemondtam volna az aznapi programjaimat).


Értem én, hogy a hatóság nem akarja engedélyezni ezeket, mert ha csak egy képzetlen felhasználó rosszul használja és baj lesz, akkor simán a hatóságot veszik elő, hogy miért engedélyezték, ha ez a teszt ilyen szörnyű veszélyes. Az senkit nem fog érdekelni, hogy hány ember vette észre a gyorsteszt miatt, hogy fertőzött, és maradt a fenekén, elkerülve, hogy másokat megfertőzzön. Meg azt sem, hogy hánynak derült ki, hogy már átesett rajta, és így szabadabban élhetett, nemzetgazdasági profitot termelhetett... Mert ugye hátha mégis újra el tudja kapni akkor is, ha már átesett rajta, aminek 0,01%-nál kisebb az esélye, hiszen nagyon kevés példa van rá, de hátha.


Menségükre legyen szólva, hogy az USA hatóságai is ugyanezt a hülyeséget csinálják. Az antigén teszt ára töredéke a pcr-nek és majdnem olyan hatékony, de nem engedélyezték (szerintem még mindig).

2020. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!