Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez melyik betegségre utalhat?

Ez melyik betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár napja tapasztalom hogy fáj a fejem egész nap. Vagyis nem egész nap csak szakaszosan. De sokat stresszeltem magam az utóbbi időben. Mert volt egy legúti betegségem ami miatt nem kaptam rendesen levegőt. Vagyis még mindig tart. Reggel úgy kelek fel hogy furcsa érzést érzek a nyelvembe. Nem zsibbad csak furcsa.Ami elmúlik de napvégére vissza jön. Meg nehezen kapok levegőt. Vagyis az orromon keresztül.Mert a szemöldököm meg az orrom között nyomást érzek. Este sem tudok annyira jól aludni. Felkelek max 1x de mindig ugyan abban az időben. Meg nyelési nehézségeim vannak és gyengének érzem mind két csuklóm. Szédültem is az utóbbi pár napban de az kezd elmúlni. Meg néha ilyen pontokat látok meg a tárgyaknak a körvonalait ha elnézek onnan. A fülem is be van dugulva pár napja :/

Köszönöm a válaszokat előre is.



2020. szept. 19. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a feladat ilyenkor, hogy ide írj ki kérdést, hanem hogy hívd fel a háziorvosodat!
2020. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam. De csak keddre van időpontom. Addigra szeretnék egy kicsit megnyugodni hogy nincs komoly bajom
2020. szept. 19. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak keddre adott, akkor nincs. A stressztől lehet. Talán ingadozik a vernyomasod. Mindenesetre figyelj oda magadra jobban a hetvegen: egyél-igyál normálisan, és aludj jó nagyokat, akár nap közben is. Meg szedjel valami multivitamint, az sose art.
2020. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arcüreggyulladás talán, szövődményekkel. Ha a pontok, amiket látsz apró cikázó fehérek, és palinopsiad van (tárgyak körvonalai, fokozott utóképek), akkor ügyeletre menj el szerintem, mert elég komoly fertőzésed van. Írnak antibiotikumot valószínűleg.
2020. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!