Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet levinni a vércukrot?

Hogy lehet levinni a vércukrot?

Figyelt kérdés

Volt egy 6 feletti éhomi cukrom az orvos 3 hónapot mondott hogy ismételjük meg.. és most eljött az idő, hogy lehet elérni hogy 6 alatt legyen a cukor és gratuláljon az orvos..

Pl. előtte egy napot nem eszek?

Van vérvétel előtt intenzíven sportolok?

Vagy vérvétel előtt alkoholt iszok? (haverom cukros és a pia neki mindig szép eredményeket csinál)


2020. szept. 19. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Életmódváltás, rendszeres sport, megfelelő diéta, nem csak vérvétel előtt.
2020. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. De csak vérvétel előttre gondolok, hogyan tudok így trükközni hogy az orvos békén hagyjon?
2020. szept. 19. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy az a kerdezo, aki allandoan ostobasagokat kerdez a cukorbetegseggel kapcsolatban? Bocsi, de kezeltesd magad, ez nem normalis! Ha magas a cukrod, akkor igenis dieta kell es sport, esetleg gyogyszer, inzulin. Nem tudsz trukkozni, ha vizsgalat elott 2 hetig nem eszel, akkor sem lesz alacsonyabb a cukrod es kesz. Milyen emberek vannak, de komolyan 🤦‍♀️
2020. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.


1. Nem én vagyok az a valaki..

2. Ez így nem igaz... pl egyik ismerősöm cukorbeteg, kivizsgálás alatt van így még gyógyszert inzulint nem kap és pl ha nem eszik hosszabb ideig akkor olyan 5.6 körül van neki a cukra, ha eszik vacsorát később akkor másnap reggel olyan 7 körüli a cukra, szóval biztos hogy vannak olyan tényezők amivel egy cukros tudja kicsit szépíteni rövid időre a cukrát

2020. szept. 20. 00:33
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Jo de minek? Miert jo kezeletlenul lenni, es 40 evesen agyverzest kapni? Miert? Biztos vannak trukkok, hajra, de...minek?
2020. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, felnőtt ember vagy nem? A leghatásosabb "trükk" ha nem mész vissza kontrollra, az orvos garantáltan "békén fog hagyni" - bár szerintem is ritka nagy h*lyeség ez a hozzáállás, de a te életed...
2020. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem 6-os cukornál miért kell trükközni, egyáltalán semmi kóros nincs benne. A gond akkor van, ha eszel és nagyon megugrik vagy nem megy le utána órákig normál tartományba.
2020. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!