Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez melyik betegségre utalhat?

Ez melyik betegségre utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár napja tapasztalom ha felkelek hogy hányingerem van meg fáj a fejem de ha eszek akkor elmúlik. Fáradtabb is vagyok az utóbbi napokban. Néha néha pontokat is látok. De nem sokaig. Nem nézek fénybe se semmi csak úgy ott lesznek. (Rossz a szemem. 1-es és 0,5-ös.) a fülem sem az igazi most. Be van dugulva. Nemrég volt egy nyelőcső betegségem. Aminek már el kellet volna múlnia de meg mindig fáj a torkom néha meg nehezen nyelek. A fejem általában a tarkómnál szokott fájni. Meg délben vagy dél után egy kicsivel rám tör az émelygés ha nem eszek.



2020. szept. 21. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hordod a szemuveget? Lehet, romlott a szemed, az tipikusan okozhat ilyen tuneteket. Illetve nalam akkor jelentkezett szedules, hanyinger, fejfajas, amikor nem ettem normalisan, csak napkozben parszor bekaptam valami egeszsegtelen vackot, es ennyi.
2020. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem. Nem hordom mert nem jó már. Csak nem jutok be a szemészetre
2020. szept. 21. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat, akkor meg is van a problema.
2020. szept. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!