Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia vagy vírus ?

Leukémia vagy vírus ?

Figyelt kérdés

A történet lényege a következő :

4 hete nagyon erősen elkezdett fajni a lépem nem tulajdonitottam neki különösebben nagy figyelmet , szeptember elején volt egy kis torokfajasos fertőzésem ami nem covid volt .3napon belül is is múlt . Múlthét hetfőn nagyon erős fejfajásom lett és a fülem mögött is fájt .

Kedden bementünk a klinikára ahol annyit tudtak mondani ,hogy csináltatnak egy vérképet . Ez meg is történt még aznap . Este a combcsontom és a felkarcsontom nagyon erősen fájni kezdett . Lábamra rá sem tudtam lépni . A fájdalomcsillapító tovabbra is tette a hatását ,iylenkor már csak a véreredmenyt vartuk . A klinikát felhívva annyit tudunk meg ,hogy egy asszisztens pillantott rá a vérképemre más nem történt . A tünetek megmardtak ,lép,fej- és csontfájdalom .

Szombaton azonban reggel nagyon nagyra duzzadt nyirokcsomókkal keltem ez tovabbra sem akar lemenni ,inkább növekszik . Mára sikerült haziorvoshoz eljutni . Aztmonda hogy a lépem es a májam nagyobb ,meg persze a nyirokcsomóim . Ő beutalt a kórházba mégegy verképre amin kb 10vírusra nézik meg a vérem ,emellett kert még egy teljes és egy kvalitatív vérképet is,aztmondta esély van egy komoylabb betegségre is .

Nemtudom mikor jönnek az eredmények de 8.napja minden nap kell fájdalomcsillapítót bevennem különben nagyon nagy a fájdalom . Egyépként a fájdalomküszöböm elég nagy ,de ez most meg nekem is sok .

Várom az eredményt de valakinek esetleg volt hasonló betegseggel dolga ? Esetleg lehet-e ez komolyabb ( pl . A csontvelőből kiinduló leukémia stb. )vagy csak vírusra számitsak ?

Köszönöm ha végigolvastad és ha válaszolsz !😊



2020. szept. 21. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomoid kb mekkorák voltak, es melyik testreszeden helyezkedtek el?
2020. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A nyirokcsomóim 2.5 -3ujj vastagsaguak es ugye ovalis féle alakúak . A nyakamom vannak végig bedagadva .
2020. szept. 21. 21:44
 3/10 anonim válasza:
Kiderult azóta mi volt a baj?
2021. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem vírus volt , azóta is tart a kivizsgálás , most fognak csontvelőt venni..
2021. febr. 9. 07:16
 5/10 anonim válasza:
Majd írj hogy mi volt! Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos, ősszel voltak ilyen tüneteim, az virus volt, elmúlt, de most vissza jöttek a tünetek sokkal agresszívabban :(
2021. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja, és kitartást! :)
2021. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia ! A csontvelő vételre még várok de ott tartok, hogy nagyon sokszor lábra sem tudok már állni a combban lévő csontfájdalomtól .Az eredményeim nagyjából jók ,de hallottam már olyat is akinek úgy volt leukemiája, hogy nála sem látszott semmi . Köszönöm a támogatást , énis ezt kívánom neked !
2021. febr. 12. 00:48
 8/10 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok, ma voltam ultrahangon, és a tarkómon, mindenhol nyirokcsomók vannak sajnos, ahol nem is lehet tapintani. Virus már nincs, most fognak hematológiara küldeni. Neked mikor lesz meg a biopszia?
2021. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kitartást neked is , nálam borzasztó lassan haladnak a dolgok így nemtudom sajnos..
2021. febr. 16. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2022. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!