Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PCR teszt fájdalmas?

PCR teszt fájdalmas?

Figyelt kérdés
Eléggé iszonyodok az efféle vizsgálatoktól, de sajnos el kell végeztetnem. Lehet választani hogy orrból vagy garatból akarom hogy mintát vegyenek?
2020. szept. 22. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőből vesznek. Nekem kétszer vettek, az első még kellemetlen sem volt, a második is szinte alig. De van, aki rosszabbul éli meg. Mikor a toroknál csinálják, az senkinek sem szokott irtó kellemetlen lenni, az orrnál megoszlanak a vélemények. Nekem többször szúrták fel az orromat korábban, lehet, hogy azért vagyok edzettebb, de tényleg gyors és szinte semmi az egész. Nekem amúgy mindkettő negatív lett.
2020. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy a fájdalomküszöböm, de ez kissé kellemetlen volt. Nem mondom hogy fájt, csak pár mp volt,de azért rendesen megfeszültem. 16 éves vagyok. A torkos viszont egyáltalán nem fájt
2020. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi értelme ennek a baromságnak, amikor csak egy nyálcsepp meg egy mikroszkóp kell.
2020. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
3#nyálcsepp a veszetséghez oenne elég viszont a covid 19 virust nem tudja kimutatni mert nem nyállal terjed
2020. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cseppfertözéssel terjed, és az nyál.
2020. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csepfertőzéssel de nem a nyálban hanem az orr váladékban a cseppfertőzésnek is több fajtálya van
2020. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát akkor tüsszentek egyet egy mintavételi lapra. Ez egy kamu akkor, cseppfertözést cseppel lehet diagnosztizálni.
2020. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ha nekem polipom van attól meg tudják csinálni?
2020. szept. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!