Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a testvérem koronavírusos...

Ha a testvérem koronavírusos meddig kell majd itthon lennem?

Figyelt kérdés
A testvérének a héten fognak korona tesztet csinálni (mivel tüneteket produkál) , ha ne adj isten + lesz a tesztje nekem meddig kell karanténba vonulni ha egy háztartásban élünk? Nekem nincsenek tüneteim. Ha a tesztje pozitív lenne az osztályomat karanténba küldenék?

2020. szept. 22. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
*testvéremnek
2020. szept. 22. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
10 nap
2020. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem te leszel karanténban, hanem ö.

Értelmetlen megoldás, de rád nem vonatkozik.

2020. szept. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De egy háztartásban élünk
2020. szept. 23. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
10 napra te is karanténba került. Ő szintont a mintavételtől 6-7 napra kapja meg az eredményét, így jó eséllyel együtt "ülitek le" a 10 napot. Az osztálytársaig nem teszteli senki, meg téged sem...
2020. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem kerül karanténba!!
2020. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondta a doki, hogy a családtagjaimra is vonatkozik a karantén. Igaz a betegség kezdete után 9. napon kaptam meg a pozitív teszt eredményt, uh gyakorlatilag holnapra "kérte" őket, h ne menjenek sehova :D


Totális a fejeltsenség amúgy...

Azt is mondták,h senki nem keres maj, de azt is, h vagy az ÁNTSZ vagy a rendőrség keresni fog... De kontaktot nem kutat már senki.

2020. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!