Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A krónikus, idős betegeknek...

A krónikus, idős betegeknek miért nem adnak ingyen FFP3 maszkokat?

Figyelt kérdés

Ezzel sok legyet lehetne ütni egy csapásra. Javítsatok ki, ha tévedek de az ffp3 maszkok szinte teljes védelmet nyújtanak a vírus ellen. Ha csak azok hordanák, akik nagyobb veszélynek vannak kitéve, akkor nagyjából az egész mizériát le lehetne zárni.

Mivel az egészségesebb, fiatalabb emberek nem hordanának maszkot az egész viszonylag gyorsan és áldozatok nélkül végigmenne a társadalom nagyobbik részén.

Mert ez így még fél évig vagy ki tudja meddig azért tarthatatlan, ráadásul a halálos áldozatokat sem igazán tudjuk megakadályozni. A társadalom kb fele nem vagy rosszul hord maszkot és máris semmit nem ér ha egy sima maszkban ül mellette egy cukorbeteg 60 éves... Ráadásul azzal, hogy lassítjuk a vírus terjedését a nem veszélyeztettek körében, az egész helyzetet stagnáljuk és tovább marad fenn a kockázat. Az egész csak arra megy ki, hogy ne egyszerre haljon meg, meg kerüljön kórházba a sok idős, hanem időben elnyújtva, ezzel ugyanúgy nem védjük őket.



2020. szept. 22. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert olyan emberbol idehaza van vagy 1 millio.
2020. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert felépült a sok szép focipálya, maszkra meg nem maradt pénz.
2020. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
72%
Azért mert pont a veszélyeztetett korosztály az, akit nem érdekel a vírus, nem úgy hordja a maszkot, ahogy kéne, rosszul van alatta, nem kap levegőt.
2020. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És inkább kerül lélegeztetőgépre? Valamit ki kell találni...

Sajnos ugyanúgy, korombeli huszonéves fiatalok is tesznek az egészre :/ Sajnos minden korosztályban sok az ilyen

2020. szept. 22. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem hordaná, hanem a piacon árulná.
2020. szept. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Ne magadból indulj ki ötös!
2020. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Az én maszkom téged véd, a te maszkod engem véd.
2020. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél éve ezt papolom, hogy fordítva védekezünk, mint ahogy kellene. Meg is van az eredménye.
2020. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi ellen védekezünk?

Én nem nézek Tv-t, hírek szürve vannak a neten nekem. Thaiföldön voltam eddig, ott is a természeti részén, nem is hallottam erről.

Erre jövök haza , h mindkinek fontos lett az élete, amit nem is élvez, egy olyan dolog miatt amiről nincs saját tapasztalata.

2020. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!