Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy hívják azt, amikor...

Hogy hívják azt, amikor valaki fél magára hagyni dolgokat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy olyan fóbiám vagy nem tudom minek lehet ezt nevezni, hogy nem akarok magukra hagyni dolgokat, nehogy balszerencse érjen engem

Pl. Ha vannak egy tálon sütik és már csak 2darab van hátra akkor meg kell ennem mind a kettőt mivel nem akarom hogy az az utolsó süti magára maradjon

Vagy mondjuk van 2 macskám és 1 kutyám és ha megsimogatok közülük kettőt és mondjuk már menn el valahova, akkor vissza kell fordulnom megkeresni a 3.-dik állatomat is és őt is meg kell simogatnom

Mert állandoán azon kattogna akkor az agyam

De ez nem csak ételekkel meg állatokkal van így hanem minden mással

Az olyan kommenteket hogy dilis vagy vagy hülye azt hanyagoljuk, mert én ezen már rég gondolkodom és kiváncsi vagyok rá


2020. szept. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez sima klasszikus kényszer. OCD
2020. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha az egyik macsek nem jön elő éppen?
2020. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen😂 és akkor megkeresem, ha meg nem találom meg, akkor magamba mondogatom, hogy ha itt lenne úgyis megsimogatnám, de olyankar is ilyen rosszul érzem magam.
2020. szept. 28. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!