Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha elmúlt a náthám...

Mit tegyek ha elmúlt a náthám de megint fáj a torkom?

Figyelt kérdés
Éppen nemrég múlt el a nátha, de a torkom ismét fáj és be vagyok rekedve, és kicsit fújom az orrom is. Ez most a sima natha vége vagy megint elkaptam valamit? És mit tegyek hogy minél gyorsabban meggyógyuljak?

2020. szept. 24. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

A nátha volt a bevezető, most bontakozott ki a torokfájással a betegséged.

Vegyél egy szép, nagy gyömbért, hámozd meg, vágd apróra, főzd meg. A levét iszogasd mézzel, citrommal. Egyél sok C-vitamint.

2020. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Sós vízzel gargalizálj reggel és este, ez jó a torokfájásra, rekedtségre vegyél valamilyen szopogatós tablettát a gyógyszertárban, használj sós tengervizes orrsprayt, egyél leveseket, mézes citromos teát és ha erősödik a torokfájás, vagy belázasodsz, akkor hívd a háziorvosod.
2020. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És akkor pár nap alatt jobban leszek? Mert ugye a nátha 1 hétig tartott nagyjából. Bocsánat de már elég rég voltam náthás és elfelejtettem hogy megy ez
2020. szept. 24. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivd fel a haziorvost, valszeg covidos vagy.
2020. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam, de szerinte nem vagyok. Csak sima nátha, legalábbis még ezt mondta
2020. szept. 24. 10:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!