Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasfali sérvem lett kb 1...

Hasfali sérvem lett kb 1 hónapja.Szép nagy ha állok.Műteni nem kell-hordjak kötőt mondta két orvos is.Viszont sérkötővel zsibbad-nyom,ha leveszem fáj-főleg éjjel.Fájd.csillapító fogy rendesen.Valaki járt így ?

Figyelt kérdés
Sérv

2020. szept. 24. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen szituban, de én úgy tudom, sérvet jobb műteni inkább, semmint várni vele... Nem nagy műtétek, ellenben magától nem múlik el a sérv, és feleslegesen bajlódsz a sérvkötővel. Jobb lenne hamar letudni a műtétet inkább.
2020. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem.Belgy-on-sebészeten ugyanazt mondták.
2020. szept. 24. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy allami egeszsegugyben sporolasra vannak kenyszeritve plusz a Covid miatt lehet, hogy a nem surgos dolgokat nem vegzik el. Jo lenne tudni, hogy mi lenne objektivan a velemeny.

A kizarodas a veszely servnel.

Nem lehetne megegyszer azt megtudnod, esetleg maganorvosnal, hogy normalis-e, hogy faj - biztos, hogy nem -, mi van servkoto nelkul, vagy mutet felev, egy ev mulva?

2020. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam, amúgy határozottan magánorvost javaslok én is. Tudom, hogy drága meg minden, de párom is és én is jártunk már úgy, hogy egyértelmű komoly problémára államiban legyintettek nagyot és semmit, még csak egy beutalót sem kaptunk sehova. Persze államiban sem mindenki ilyen, de aki egyszer már megégette magát, inkább biztosra megy. Nekem veszélyes anyajegyet kellett levetetnem, és a doktornő állami szűrésen kapásból magánorvost javasolt, sőt, egyenesen a lelkemre kötötte, hogy csak magánba menjek. Azért ez beszédes...
2020. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz,ne várj!Műtesd meg magad minnél előbb-annál jobb!Vagy úgy jársz mint én.Nekem is sérvem lett-köldök sérv.Legyintettem csak-"ott egye a fene"Nem kellett volna,-kizáródás lett a vége.Élet mentő műtétet kellett csinálni az orvosoknak.Olyan nagy vágás van a hasamon,még köldökömet is kikanyarintották.El kerülhettem volna ha idejében megműttetem.szóval azt mondom neked: nyugalom-a hosszú élet RITKA! De azért ---MŰTÉT!!!
2022. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!