Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyha orrfújás közben fájdalm...

Hogyha orrfújás közben fájdalmat érzek a jobb bordaív körül, akkor az hasnyálmirigy- vagy májgyulladás?

Figyelt kérdés

2020. szept. 24. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
ezt ennyi információ alapján eldönteni nem lehet. Ha mindenképpen válaszolni kell, akkor egyik se.
2020. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehet epe probléma is, de az ilyesmi orrfújás nélkül is fájna. Laborral és ultrahanggal ki lehet zárni.
2020. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már mozgás is kiváltotta, például hogyha oldalra fordulok a törzsemmel. Akkor lehet hogy epe lesz?
2020. szept. 24. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Annak vannak alapveto kozerzettel kapcsolatos tunetei. Nagyon sok elelmiszer undort, emesztesi zavart okoz, jolesne bufogni, stb...

Igy az is lehet, hogy nem belso szervet erzel, hanem valami izom huzodott meg, vagy a gerincbol sugarzik at.

2020. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, azért gondoltam hogy belső szerv lehet, mert puffadtság érzetem is van, szóval kevés ételtől is úgy érzem hogy teli vagyok.
2020. szept. 24. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy rekeszizomgyulladás. Nekem az volt,de végig epére vagy vesére gyanakodtak.
2020. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, akkor viszont konnyen lehet epe-problema. Most nem tudom, mit vallalnak a rendelok, de hasi ultrahangot ha nem utalnanak be, meg maganrendeloben is fizetnem. Arakat irnak a weblapon.

Azert rakeresnek epe-dietara is, es azokat a dolgokat kerulnem. Teszem azt nyers uborka, kemenytojas.

2020. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hatodik hozzászóló, lehet hogy neked van igazad, mert amikor fekvő helyzetből felülök vagy ha böfögök akkor is érzem. Mindenesetre ha nem javul akkor muszáj lesz elmennem ultrahangra. Köszi szépen a válaszokat.
2020. szept. 24. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj el ultrahangra az kizárja rögtön a vese vagy epekövet például. Remélem tapasztalt orvoshoz kerülsz mert nekem nehezen jöttek rá már alig bírtam mozogni és levegőt venni.

Először meg akartak győzni,hogy csak a szelek bántanak és másszak otthon négykézláb :DDD

Jobbulást.

2020. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már rájöttem hogy ez a dolog nálam már előfordult régebben, csak akkor enyhébb volt. Mostmár olyan 95% szerintem hogy rekeszizom. Ez mindenesetre megnyugtató, mert egy epe vagy máj probléma az komolyabb gond lenne.
2020. szept. 24. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!