Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüneteim alapján mi lehet a...

Tüneteim alapján mi lehet a bajom? (covid, nátha, influenza..)

Figyelt kérdés

2 napja még nagyon fájt a torkom, most már az elmúlt. Most már elég taknyos vagyok. Lázam nincs, sőt melegem van, köhögni nem köhögök, vagy csak keveset. Étvágyam van.

Innentől rosszabb lesz vagy jobb? Meddig tarthat? Kicsit olyan náthás közérzetem van.

C vitamin, béres csepp, tea ezeket vedelem

22 éves



2020. szept. 24. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nátha


Lehet jobban fogsz köhögni. Takony marad még.

Néhány nap.

Én is megfáztam. Gyógyteát iszom. 33F

2020. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a joisten se tudja megmondani. Ha letesztelnenek koronavirusra utana legalabb azt kizarhatnad. Influenza szezonja meg nincs itt raadasul annal tenyleg nagyon tipikis fiatalon is a vegtagfajdalom (izom es izuleti fajdalom), elesettseg, gyengeseg, laz. Nathat meg okozhat vagy x sok virus.
2020. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fenti leírt tünetegyüttes nem Covid vagy influenza gyanús. Bármilyen más vírus lehet. 2 nap alatt nem szokott elmúlni, inkább 4-6 nap.
2020. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam.
2020. szept. 24. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!