Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aki elhízott az lehet...

Az aki elhízott az lehet valami betegsége?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha valaki össze vissza zabál rendszertelen kajákat, akkor előbb utobb elfog hízni. Tegyük fel hogy ilyenről szó sincs. A terhesség után elhíznak a nők, mivan ha terhes se volt az illető. Akkor valami betegség álhat fent? Mikor még tavaly összefutottam a lánnya, akkor tök jó alkata volt. Idén meg tiszta kövér lett, illetve a feje is meghízott. Mi lehet az oka?

2020. szept. 25. 21:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Amugy csak kiváncsi lennék rá.



23F (

2020. szept. 25. 21:57
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Rengeteg oka lehet, természetesen betegség is.


Pajzsmirigy alulműködés

Inzulinrezisztencia

Cukorbetegség

Hypophisis adenoma (prolaktinoma)


Lehet mentális eredetű is, súlyos lelki betegségek


Reggelig sorolható lenne

2020. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én is egy év alatt hiztam el.

Cukorbetegség+pajzsmirigy derült ki. Szóval sajnos simán benne van, tényleg ezer oka lehet...

2020. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Aki el van hízva adhatna nekem pár kilót. Sajna nem tudok hízni. 16/F:(
2020. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Én 170 cm 49 kg vagyok


23F :)

2020. szept. 25. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Hízni a kajától lehet. Fogolytáborokban, meg éhínségek idején senkinek nem volt úgy látszik semmilyen pajzsmirigybetegsége és társai.
2020. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os, mielőtt írsz tajekozodj kérlek.

Nekem papirom van arrol, hogy a szervezetem 15x több ételt hasznosit, mint egy egészséges embere.

Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy amit egy nap megeszel, az olyan, mintha én 15x annyit ennék.

Szóval...

2020. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen kókler állította ki? Napi 120 kcal-tól mindenki felfordul.
2020. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csakhogy éhínség és minőségi élet között akad némi különbség. Fogolytáborokban az éhezésen kívül nagyon sok más baj is volt.


Ha valaki nem eszik, az beteg lesz, nagyon.

Lehet nyomni a hülyeséget hogy valaki ne egyen, de előtte talán konzultálj szakorvossal, meg meséld el az anyjának, hogy miért törik a csontja és miért hullik a haja a lányuknak.

2020. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Egy nagyon elismert orvos.

És nem mondtam, hogy napi 120kcalt eszek. Eszek rendesen, mellé gyógyszert szedek és heti 6x1 órát kardiozok.es így is elhízott vagyok, ennyi

2020. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!