Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS!Mit tegyek ha fáj a hasam...

SOS!Mit tegyek ha fáj a hasam és megy is?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap megittam 3 pohár tejet.Ma reggel megittam 1 bögre kakaót kb. 10:00 kor.Most kb. 10:30 körül ittam egy pohár jó pohár gyümölcslevet.Elkezdett a hasam iszonyúan fájni.Mivel kiránduláson vagyok nincs nálam gyógyszer, a várost sem ismerem és orvoshoz nem akarok menni mivel azzal tönkretenném a kirándulást és megijeszteném a barátaimat akikkel vagyok.Most megyünk majd el moziba.Én itt ülök a vécén mert fáj a hasam és megy is.Mit tehetnék?NEM KELL BESZÓLNI TUDOM HIBÁS VAGYOK!
2020. szept. 26. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertár: széntabletta

Bolt: banán, étcsoki


Minden, ami hasfogó.

2020. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kis drága most megtanultad, hogy a tejre nem iszunk gyümölcslevet mert túró lesz a hasadban és hasmenés. :( Hagyd ki a mozit és várd meg amíg kimegy aminek ki kell. Valószínű nincs nagy baj csak amit összeittál okozza. Smecta por vagy bolus adtringens segíthet vény nélküliek. Próbálj diétázni pár napig. Csak víz és sós kekszek, főtt krumpli, pirítós, főtt rízs ilyesmik. Tejet ne igyál egy darabig meg kakaót se. Kitartást.
2020. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Étcsokit meg banánt ne egyél mert csak rosszab lesz. Ilyenkor nem szabad se cukrosat se gyümölcsöt. Sós keksz, ropi, kétszersült, piritós, főtt krumpli, rízs, és sok sok sima víz.
2020. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!