Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi ideig számíthatok...

Mennyi ideig számíthatok kórházra ? Infúziót milyen esetekben adnak ?

Figyelt kérdés

Hétfőtől kórhazban kell majd lennem ,mert nagyok a nyirokcsomóim ,fáj a lépem es a májam ,májam nagyobb is .

Emellett csontfájdalmam van .

Kivizsgálásom lesz ,hogy rájöjjenek a problémámra .

Covid tesztem volt már ,negatív az eredmény.

A tünetek miatt

aztmondták ,hogy vagy hematologiára vagy belgyógyaszatra kell befeküdnöm .

Tudom ,hogy nemlehet megjósolni ,de szerintetek mennyi idő mire kiderítik és kezelik is a betegségem ?

A kérdésem még ,hogy infúziót a kórházban milyen esetekben adnak ? Nem iszok igazán sokat és van rá esély ,hogy kötnek majd be !?

Nagyon köszönöm a válaszokat előre is !



2020. szept. 26. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

"A kérdésem még ,hogy infúziót a kórházban milyen esetekben adnak ?"

Abban az esetben,ha nem ehetsz,nem ihatsz.Legalább is én így tudom,mert az infúzió a tápanyag pótlásra van.

2020. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ne féljél az indúziotól. Annyi,hogy egy kicsit kellemetlen,ahogy benne van a kezedben,de ennyi.
2020. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sz infúzió lesz a lekisebb problémád. Én egy hétre számítanék max. De lehet 3 nap alatt végeztek. Ha nem muszáj nem tartják bent az embert. Persze kérdés mi lesz az eredmény.
2020. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mi a helyzet veled, minden rendben van már?
2021. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia ! Aranyos vagy hogy érdeklődsz . Nem , nincs rendben semmi , tudjuk magyar egeszségügy...

Sok teszten túlvagyok minden negatív most jön csontvelő biopszia de borzaszto lassan haladunk és egyre jobban fáj is.

2021. jan. 6. 22:27
 6/6 anonim válasza:

Szia! Kívánom neked a legjobbakat!

Kitartás!! :)

2021. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!