Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid meddig fertőz?

Covid meddig fertőz?

Figyelt kérdés
Nemrégen kapcsolatba kerültem, egy légtérben voltam FFP 2 maszkban egy olyan covidossal, akit pár napja engedtek ki a kórházból negatív teszt után. Szerintetek mennyi esély van rá, hogy még fertőzhet?

#COVID #fertőzési idő
2020. szept. 27. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
50-50%
2020. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Semennyi. Lehet. hogy csak influenzás volt.
2020. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Két negatív teszt után, plusz ffp2 maszkkal rajtad szerintem nem kell aggódj.
2020. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Mekkora idióta vagy kérdező . Ha kiengedik a kórházból negatív teszttel akkor szerinted még nem múlt el a betegsége ? Ész hova mész .... én a helyedben nem hangoztatnám , hogy ilyen buta vagyok , még egy ilyen anonim oldalon sem 😂😂
2020. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves aranyos 4. vannak az neten olyan cikkek, hogy még a gyógyulás után is fertőzhet 8 napig. Ezért az intelligens válaszodért kár volt koptatni az újjadat. Mindketten jobban jártunk volna.
2020. szept. 27. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Na és hol írják ezeket ? Konteo ill. noname oldalakon ? Hivatalos oldalakon aligha . 😃
2020. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

4. Te nem szégyelled magad? Milyen stílusban kommunikálsz? Nem kötelező ám hozzászólni ha nem szimpatikus a kérdés. Személyesen próbálkozz ezzel hangnemmel ne névtelenül arctalanul. Aztán vállald a követlezményét.

Nem tudom kérdező mennyi időt és milyen körülmények között töltöttetek. De ffp2 maszk 95%os védelmet ad így ha fertőző covidossal találkoztál volna és tartottátok a távolságot is meg rajta is volt maszk akkor is minimális lenne az esély. Megértelek de 2 negstív teszt után ne aggódj.

2020. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7 es. Köszönöm a korrekt válasz!
2020. szept. 27. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, legalábbis egy minimális tiszteletet lehetne tartani névtelenül is az embertársad irányába. Nem itt kell kiélni az elfojtott dühödet és gyávaságodat..
2020. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Nézd kérdező, én megértem az aggodalmadat, de a saját példám:


Összeszedtem a koronavírut, előtte hetekig minden nap jártam anyámhoz, akinél ott volt a pár hete műtött nővérem. A kérdéses időszakban 2x is voltam pár fős társasággal programon.

Mégsem fertőztem meg senkit. Egyedül én lettem beteg. Jó, maszk mindig volt rajtam, és én mindig mostam fertőtlenítettem a kezemet.

Tehát a védekezés a továbbadás szempontjából létfontosságú. Ha meg úgy van, akkor úgyis benyalod, bármit csinálsz.

2020. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!