Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nagyon fázós, írjon...

Aki nagyon fázós, írjon kérem. Betegséggel kapcsolatos tünet nálad a fázás? Melyik betegséghez kapcsolódik?

Figyelt kérdés
Köszi!

2020. szept. 28. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem minden este úgy lehűl a lábam, hogy a férjem melegít fel. Néha neki is sok és kiakad :D


Nekem nincs semmi bajom.


Más esetben nem vagyok fázós, jól bírom a telet. A nyarat bírom sokkal kevésbé.

2020. szept. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon fázós vagyok, nekem a 25 fok is kevés. Ősztől tavaszig nekem kínszenvedés az élet. Nem bánnám ha egész évben 30 fok lenne. Nekem nincs semmi betegségem, csak alacsony a vérnyomásom, ennyi.
2020. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyáron is csak zárt cipőben tudok lenni mert lefagy a lábam. Este is zokniban alszom 35 fokban is. Alacsony a vérnyomásom, valószínű ezért van. Mindig így volt, ez nem betegség.
2020. szept. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én pont ugyanúgy vagyok, mint a 3-as. Azzal a különbséggel, hogy nekem normális a vérnyomásom. Időközben pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam, de amióta beállították gyógyszerrel a TSH értékemet, azóta is ugyanaz a helyzet. Viszont a meleget se bírom, 25 fok felett szenvedek. Anyukám szerint csecsemő koromtól ilyen vagyok, valószínűleg alkati dolog.
2020. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a 178 cm magasság párosul 56 kg-gal.A vérnyomásom 105. Az hogy magas vagyok és vékony,meg a vérnyomás is az alacsonyhoz van közel, lehet az ok, hogy fázós vagyok. A héten már hosszított pufi télikabát kell, hogy ne fázzak.
2020. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%

Én kb ha éve úgy meg fáztam a volt munkahelyemen, hogy azóta is iszom a levét.

És sok férfi el sem hiszi hogy ennyire lehet fázni. Főleg az alsó végtagok nagyon fázósak. Így nekem télen nagyon fel kell öltözni, hogy el viseljem a hideget. De én már 3 napja veszek a melós ruha alá legalább egy cicagatyót, mert egyszerűen fázik a lábam.

2020. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

3. Vagyok azt elfeljtettem írni hogy nekem a hőm is magasabb. 36.8-37.2 a párom 35-35.5 fokos. Neki mindig melege van.

Egész nap azt játszuk hogy én becsukom az ablakot ő meg kinyitja :D

2020. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!