Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg használ kézremegés...

Tényleg használ kézremegés ellen a béta-blokkoló?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az oka a kézremegésnek...? Ezt kéne tudni!
2020. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bétablokkoló nem kézremegés ellen használ, hanem bizonyos degenetarív elváltozások ellen.

Elöször a kézremegés okát kell megkeresni, utána lehet kezelni, méghozá olyasmivel, ami arra a problémára hatásos!

2020. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban stressz okozza,állandó feszültség.
2020. szept. 28. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a stresszt kell csökkenteni, nem gyógyszeres kezelésre van szükség (ami mellesleg ilyenkor többet árt, mint használ!)
2020. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre béta-blokkolót használni az ágyúval lövünk verébre tipikus esete, a mellékhatások sokkal nagyon problémát okoznának, mint az eredeti gond.

Javaslom megfelelö stresszlevezetö módszerek elsajátítását, azzal többre mégy és nem tesz tönkre.

2020. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

+1 szavazat az #5-re!


Igen, ágyúval verébre lövés lenne!

2020. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A béta blokkoló milyen mechanizmus alalpján tudja megszüntetni a kézremegést?
2022. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használ rá igen. Én már sok mindent kipróbáltam, stresszcsökkentést is bele értve, semmi sem segített csak a huma pronol, bár azt nem értem milyen alapon segít, mi köze egy béta blokkolónak a kézremegéshez de működik.
2022. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!