Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hőmérőzésnél mennyi a határ...

Hőmérőzésnél mennyi a határ COVID szűrésnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél hónapja 37.0-37.3 között van a hőm, fogalmam sincs miért. Ma kardiológiára van időpontom az sztkba, és az ajtóban hőmérőzés van.


Beengednek így? Biztosan nem COVID, semmi tünetem bajom, csak a hőemelkedés örökösen.

Ha esetleg ott még többet mutat bármiért, akkor karanténba rakhatnak, vagy ilyenek?

Hány fokig okés, vagy inkább el se menjek? Én amúgy sem mászkálok, de a háztartásomban él olyan, aki nem örülne, ha nem mehetnénk ki két hétig miattam.


Köszi ha segítesz!


2020. szept. 28. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 37 volt, mikor fülgyulladásom volt, azzal beengedtek.... Munkahelyen 37,2 ami felett hazaküldenek.
2020. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is 37,2 a határ a vicc hogy nekem az alap hőmérsékletem 37,4, gyerekként is ennyi volt, most is ennyi,és semmi bajom nincs, mondjuk ha belázasodok egész 39-ig nem érzek semmi extrát.


Kardiológiára szerintem beengednek főleg ha emiatt küldtek be.


Karanténba meg nem küldenek, max ha nincs szerencséd és a teszt éppen pozitívat mutat...

2020. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kint az aépület előtt kérdik miért jövök, ki vagyok, hányra. Tehát itt már a nevemet bemondom. A kardiológiára nem emiatt megyek, hanem mert 22 évesen alapból 90 körüli a pulzusom, ha nagyon lassan kocogok 1 km-t (15 perc) akkor pedig 192. 12 lépcsőfok séta 136-os pulzus.


Szóval és ezután léphetek be az ajtóig, ahol nézik. Na most itt ha nekik magas, akkor mit mondanak? Köszi, menjek haza, kész? Vagy akkor valami karantén, háziorvos, ilyenek? Tehát feljegyzik, hogy gyanús vagyok, kell tesztelnem, ilyenek? Vagy csak menjek haza és kész?

2020. szept. 28. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a hőemelkedés miatt mész akkor javaslom halaszd a dolgot.
2020. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Teljesen értelmetlen 37,3-nál valakit nem beengedni, vagy hazaküldeni, ennyi lehet csupán attól is, hogy orvoshoz mész. Van ahol éppen ezért nem is mérnek lázat sem belépéskor.
2020. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!