Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek már volt covid tetsztje...

Akinek már volt covid tetsztje! Szólnak a mentősök mielőtt jönnek? Állítólag két órával előtte nem lehet inni.

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 11 óra körül szóltak, hogy 13 óra után jönnek, már nem ehetek, és nem ihatok. 20 órára jöttek :)


Így utólag már mosolygok, de ott nem volt vicces, kiszáradás szélén, amikor 5 percenként sugárban f...tam...


Jah, és ne lepődj meg, 5-6-7 nap mire megjön a teszt eredménye az eeszt-re. Nekem 6 nap volt, de más is 6-7 napokat mond.

Amit kórházban kérnek meg, az megvan másnapra.

2020. szept. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy honappal ezelott csinaltak, azota ugye sok viz lefolyt mar. Hetfon kerte a haziorvosom, igy egesz nap nem ettem nem ittam, mert azt mondta, hogy mindjart jonnek. Fel 4kor telefonáltak, hogy masnap jonnek, fel 8ig egyek igyak. 3/4 12re jottek es az eredmeny csutortok hajnalban, a mintavetel utan kb 40 oraval mar fent volt az eredmeny
2020. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 4 órát mondtak, hogy nem ehetek-ihatok előtte. Előtte 1 nappal szóltak, szóval fel tudtam rá készülni. Eeszt-re pedig 2 nap múlva jött is az eredmény.
2020. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1: Vihettek volna a teszt után azonnal kórházba, hogy infúzióra tegyenek. Vagy kaptál?
2020. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4: Nem, nem vittek be, magamat tápláltam vissza. Kérdezte is a mentős h mennyit ittam ma, mondtam h mennyit, és hozzátettem h amúgy 11 óta nem ittam a mintavétel miatt. Lelkemre közötte h a napi 5-6 liter legyen meg, mert úgy még fosival is elegendő marad bent.

de a háziorvosom ezen parázott h infúziót kellene kapnom...

2020. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Embertelen ez, amit csináltak a (beteg) emberekkel. Sajnos nem a szegény egészségügyben dolgozók tehetnek róla. Ti túlvagytok már rajta, és maradványtünetek nélkül?
2020. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom. Én pont holnap telefonálok vissza orvosnak mert nem javult az állapotom, így valószínűleg teszt lesz belőle, de ez most jól jött, így az általatok leírt tapasztalat alapján még telefonálás után nyugodtan fogok inni.
2020. okt. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nalunk kedden voltak tesztelni, előző este hivtak 9 felé hogy másnap jönnek 8 és 9 között. Ebből lett kb 11 vagy 12, tehát ez még jó is
2020. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál utána is, sőt nagyon fontos a folyadékfogyasztás, nekem még a sokadik napon is iszonyatosan sokat kell igyak, mert nagyon hamar kiszáradok. Remélem, azóta javul az állapotod, kitartás neked és legyél türelmes.
2020. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan igyál utána is, sőt nagyon fontos a folyadékfogyasztás"

Nyilvan. Minden vírusos megbetegedés esetén fontos. De a mintavetel előtt nehany órával nem szabad. Csak az a gáz, ha a néhány órából fél nap lesz...

2020. okt. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!