Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leukémia ? Csontrák ? Vagy...

Leukémia ? Csontrák ? Vagy egyéb betegség ?

Figyelt kérdés

3. hete fáj a lépem és a májam . Végig fájdalomcsillapítót szedtem rá. Emellé társult bedagadt nyirokcsomó és fejfájás is valamint 4.napja minden fogmosásnál vérzik az ínyem . Elmentem orvoshoz ,most is a klinika belgyógyászati osztályán fekszem ,de még nem jöttek meg az eredmények .

Eddig volt sima verképen ,kvalitatív vérképen valamint vvt-t is néztek . Ma hasi ultrahangom és mellkasröntgenem .

Holnap lesz csontszcintigrafiám amitől kicsit félek . Úgytudom ez az eljárás a csontokban lévő daganatok/áttétek kimutatására szolgál . Ha valaki átesett mar ezen szívesen fogadom a tapasztalatait ! Kicsit nyugtalan vagyok a tüneteim miatt de nyugtassatok meg !

Köszönöm a válaszokat előre is .



2020. szept. 30. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/175 anonim ***** válasza:
93%
Szia, én ugyan nem vagyok beteg, de ha màr vizsgálnak, az jó. Kívánom a legjobbakat neked, csak az eredmény tud pontosat mondani, remélem nincs súlyos bajod! :)
2020. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/175 anonim ***** válasza:
100%
Leukémiát kimutatja egy egyszeru verkep. Nemhiszem hogy leukémiás lennél. Azért az eredményt írd majd meg :)
2020. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/175 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívanságot !

Elsősorban mononukleózisra vagy hepatitisre gyanakodtak ,nemrég

jött az eredmény ,negatív mindkettő. A csontszcintigráfiám későbbre lett halasztva . Azt elfelejtettem írni hogy a combcsontjaim és felkarcsontom fáj ,ezért ma a felkarom röntgenezték . Eredményt mindenképp megírom !

2020. okt. 1. 17:17
 4/175 anonim ***** válasza:
100%

Más vírus vagy bakteriális fertőzés is okozhat ilyen tüneteket. Nagyon szurkolok hogy csak valami ilyesmi legyen amiből gyorsan meggyógyulsz. Majd írd meg mi lett. És kitartást.

Én is jártam már így bár enyhébb tünetekkel. A háziorvos már linfómára gondolt aztán elmúltak a tünetek persze agyon vizsgáltak én is kórházba kerültem és a vége az lett hogy valami vírus volt nem derült ki mi.

2020. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/175 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akartam is írni, hogy a scintigráfia jelenleg nem feltétlen indokolt, de látom már ez halasztva is lett. Remélem hamar rendbejössz.
2020. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/175 A kérdező kommentje:

Hát engem teszteltek mindenfele bacilusra meg virusra pl mononukleózistól kezdve a hepatitisen át mindenig .

Jövőheten megyek a csontszcintigrafiára másnap meg vissza az orvoshoz . Valószínűleg folytatják a vizsgalatokat .

Most az a baj hogy folyton elkapok valamit most is meg az alapproblémához jött egy másik is . Az új dolog ,hogy a eleve nagy nyirokcsomóim még nagyobbak lettek ,a nyakamon már teljesen körvonalazodnak .

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget és a szurkolást !

2020. okt. 6. 15:27
 7/175 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha már minden más vizsgálat megvolt, akkor indokolt lehet ez a vizsgálat is, így már más, remélem nem lesz komoly bajod.
2020. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/175 A kérdező kommentje:

Igen elég sok mindent néztek ,de sajnos még nem eleget!

Köszönöm !!

2020. okt. 6. 19:49
 9/175 anonim ***** válasza:
100%
Majd írs meg mi volt:) szurkolok
2020. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/175 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent valszeg nem leukemka mert akkor a verkeped katasztrofa lenne
2020. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!