Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Növekedés járhat ilyen tűnette...

Növekedés járhat ilyen tűnettel? 16/L

Figyelt kérdés

Napszaktól függetlenűl szoktam mellkasi fájdalmat érezni, csak bal oldalon. Valamikor gyenge, valamikor pedig kinzó szúró fájdalom ami általában 5-6 perc alatt elmúlik. Havonta 0-3 alkalomról lenne szó. (De persze olyan is előfordult hogy egymás után többször is ismétlődött egy nap). Egyszer nyugalmi állapotomban 80-90 volt a pulzusom amikor éreztem a fájdalmat. (Okoskarkötővel mértem)

Ez a növekedéssemmel együtt járó tényező, vagy más lehet a gond, és érdemes lenne elmenni orvoshoz?



2020. szept. 30. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

A novekedeshez biztos, hogy semmi koze. Azert nem jelenti azt egybol, hogy szivbeteg vagy. Lehet stressz, ilyen fiatalon is.

Kulonben orvos, persze Covid van, csak telefonalj neki, ha furcsasagot eszlelsz. De jarvany utan egy EKG nem art.

2020. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott szúrni, amikor nagyon kimerült vagyok, és ez hosszú időn át megy (a kimerültség). Volt h úgy becsípődött(?) Ott valami h egy napig nem tudtam teli tüdő levegőt venni, és napokig fájt.


Pasi vagyok, és már régen nem növök...

2020. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!