Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt mar vki egy heten kereszt...

Volt mar vki egy heten keresztul lazas? Mivel lehet segiteni hogy gyogyuljon?

Figyelt kérdés

Egy hete 39,5 vagy magasabb laza van a paromnak.

Se hazi orvos se korhaz nem fogadja,

Lazon es a kohogesen kivul mas tunete nincs.

Kertunk tesztet de csak jovoheten jonnek ki.

Lazcsillapito se viszi le mar a lazat.

Ha covid, van itt vki aki ilyen tunetekke tul esett rajta? Van vmi ami segit esetleg?

Barmi amivel segiteni tudnek neki?

Borogatasok nem segitenek,

Minden este nagyon magas laza van.



2020. okt. 1. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lázat hűtőfürdővel is tudod csillapítani. Kellemesen meleg vízzel kezdjétek és lassan csorgassatok bele hideg vizet addig, amíg langyos nem lesz. Nem szabad, hogy fázzon a vízben, mert akkor még ráfázik. Próbáld levinni a lázat 38,5-re, mert ilyen magas láz nem tesz jót a szívnek.
2020. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én covidos voltam , igaz valószínűleg fiatalabb vagyok mint te. 16 eves vagyok. Egyik reggel nagyon rosszul ébredtem, és náthás voltam, rossz volt a közérzetem. Mivel nem gondoltam hogy ez a baj, ezért elmentem vásárolni a barátaimmal. Mire hazaértem lázas voltam, és izomfájdalmaim is. Szinte ki se tudtam kelni. Másnap hívta hozzám a gyerekorvos a tesztet. Másnapra eredmény. Pozitiv lett. Csodával határos módon egyik családtagom se kapta el, nem tudom hogy hogyan. Ez 3 hete volt. A párodank jobbulást, remélem nincs semmi komoly és hamar felépül:) 16/F
2020. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Algopyrin jó lehet a lázra, maximum 3x2 tabletta naponta. Sok tea, vitaminok, pihenés.
2020. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérjetek injekciót nekem nagyon sokszor volt ilyen.. És a gyógyszerek egy picit sem vitték le. Ilyenkor csak az injekció segít. Kérhetitek ügyelettől is. De a háziorvos is kimegy.. Mi felajánlottunk neki 5000 ftot ha segít. Mert amúgy pont le sme szrta volna hogy majd meghalok de nem covid volt hanem sima napszúrás.
2020. okt. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok este kihívni az ügyeletet ha ennyire sz@rik rá a háziorvos. Mert neki kéne kórházba utalni. Az ügyelet is tud adni kórházi beutalót. A jövőhéten jönnek tesztet csináltatni az ebben az állapotban nem elfogadható. Ha nem intézkedik az ügyelet akkor hívjátok naponta. Én is jártam így. 2. Alkalommal kijöttek és kaptam kórházi beutalót is ennél jóval enyhébb tünetekkel. (Még nem volt járvány szóval nem covidos voltam) Ha nagyon rosszul van esik össze nem kal levegőt akkor mentőt kell hívni. Ha nemet mondanak újra kell hívni. Esélyes a tüdőgyulladás ami veszélyes dolog. Ne nyugodj bele hogy nem látják el. 39.5el nem lehet várni napokig.
2020. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék magánban tesztet nem várnék a csodára. Van olyan szolgáltatás, hogy otthonvérvétel. Már többször igénybe vettem. Estére megvan az eredmény emailen.
2020. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Furdove mar probalkoztak meg borogatassal meg mindennel, nem sokat segit

Injekcio levitte a lazat, de mar a gyogyszerek nem,

Vegul bevittuk a korhazba ahol kapott infuziot is, aztan hazakuldtek es lelett tolva hogy miert mozdult ki,

A masik hogy nagyon panikolos tipus es szerintem ez is ratesz egy lapattal.

2020. okt. 2. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:
És a kórházban sem csináltak egy covid tesztet meg egy mellkasröntgent? Komolyan taps! :(
2020. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmit csak kapott egy infuziot es hazakuldtek
2020. okt. 3. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:
:( kitartást nektek.
2020. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!