Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire kellemetlen a koronav...

Mennyire kellemetlen a koronavírus teszt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Fájni nem fáj,de kellemetlennek arra a kis időre..nagyon az :D

Ha vérvételről beszélünk pedig..magát adja..:)

2020. okt. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ugyan nem volt, de nem hiszem hogy túlságosan kellemetlen lenne. Ha már fül orr gégész a gégéd nézte meg hosszabb ideig annal biztos hogy jobb.
2020. okt. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha fül orr gégész, nem hosszabb ideig nézte meg a "gégéd " hanem kenetet is vett már belőle tenyésztésre, majd orrodnál is,akkor ez esetben hasonló, és a teszt se jobb,rosszabb ..

Bár már most úgy csinálják gyors teszten, mint a vercukor szint mérést kb,kicsit megszurjak ujjad, és a vért egy cuccra teszik,és a gépen töltődik, elkell érni egy színt rajta,es rendben van.

2020. okt. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
A fül orr gegesz az orrodba is belenéz amikor a mintát leveszik ugyanolyan. A torkodnál egyáltalán nem kellemetlen.
2020. okt. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Nyáron voltam fül-orr-gégészeten, ahol fulladoztam, krákogtam, az kellemetlen volt..most a koronavírus teszt, ahhoz képest nagyjából semmi sem volt, még csak meg sem éreztem, hogy valami történt. Egyáltalán nem kell tőle félni.
2020. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
A torokból vett mintavétel semmi, szinte nem is kellemetlen. Nekem az orrból vett sem volt semmi extra, van, akinek nagyon kellemetlen. Az biztos, hogy kibírható és nagyon rövid ideig tart. Szerintem a vérvétel rosszabb.
2020. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Vérvétel sem rossz csak akkor ha béna az ember és megszúrkál 20x mert nem tudja betenni. :D
2020. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt kellemetlen. Kinyitottam a számat, oszt hagytam, hogy kicsit megkapargásszák a torkomat.
2020. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanezek a tünetek, tuti koronás vagyok én is, nem érzem a szagokat ízeket, meg picit gyenge vagyok
2020. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem agyon ijesztgettek vele, de annyira nem rossz. Hamar kész van.
2020. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!