Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam és lehet...

Mitől fájhat a hasam és lehet híg a székletem?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete elkezdett görcsölni a hasam, hirtelen ràm jön majd el is múlik egy pár perc múlva. A székletem nagyon híg meg darabos de barna színe van,viszont büdös, nagyon erjedt szaga van.


Voltam vérvételen egyedül a gpt volt kicsivel magasabb meg még 1-2 érték de csak minimálisan. A gpt volt 60 , 0-40 helyett, gondolom a májnak ehhez nincs köze ?


19/f



2020. okt. 3. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár egy sima gastroenteritis is lehet a hasfájás és hasmenés oka. Nem találtál férgeket a székletben?


A GPT májenzim, dehogy nincs köze. Ahogy a GOT, ALP, gamma GT is, ezek nem magasak? Alkohol fogyasztással hogy állsz? Gyógyszer szedés?

2020. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem találtam semmit :|

A többi érték normális volt ezek közül, alkoholt egy hónapja nem ittam, gyógyszert sem szedek ezért nem is értem mi lehet a probléma ?


Érdemes ezzel gasztroenterológiára menni?

2020. okt. 3. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem. Vegyél be Imodiumot/Lopediumot, vagy amid van otthon hasmenésre, szedj probiotikumot (Enterol, Normaflore), és ne egyél egyelőre olyan dolgokat amik hasmenést okoznak.


Jobbulást!

2020. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!