Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid tünetei mikor jönnek ki...

Covid tünetei mikor jönnek ki először? Most a10-14 napon kívül. Tapasztalatokat kerek.

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy szerintem kevés az olyan ember, aki legalább 1-3 napos pontossággal meg tudná mondani, hogy mikor kapta el. Kollégám igazoltan átesett rajta (tesztelték), párom is nagyon valószínű (az összes tünete megvolt, de nem lett teszt belőle), de mivel mindketten tömegközlekednek, boltba járnak, emberekkel dolgoznak, így nem tudják megtippelni sem.
2020. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
3-5.nap volt annak akit én ismerek, kb.
2020. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én is szívesen megmondom, ha megmondod, hogyan tudnám beazonosítani, h mikor kaptam el... Mert még az orvos sem tudta megmondani ezt.
2020. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És van köztetek olyan akinek súlyosabb tünetei voltak ? Laz gyengeség köhögés ilyesmi. Mikor állt be javulás mennyi idő utan?
2020. okt. 3. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
4-6 nap a lappangási idő az esetek 90%-ában
2020. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Késő délután 2-3 óra alatt 39,5-re szökött fel a lázam, estére rázott a hideg, izomfájdalmam volt, és nem csillapodó fejfájásom.


Másnap elkezdett menni a hasam, az odáig súlyosbodott, hogy mire rendbe szedtem magam, jött a következő adag. Gyakorlatilag 3-5 percenként.


A láz gyógyszerrel lement 38,5-38,7 körülre, nappal 38.


Aztán 3 nap alatt elmúlt minden, úgy ahogy jött. Mire elmúltak a tünetek, csináltak tesztet, pozitív lett. A hasmenés megmaradt még egy hétig kb.

2020. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugy a 4.napon. Es eleg valoszinuen tudom h kitol kaphattam el
2020. okt. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha kb 8 nap alatt nem jelentkezett semmi nagyobb tünet akkor valószínű meguszhatom?
2020. okt. 4. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, de lehet hogy nem. A legtöbb eltelt lappangási idő 14nap volt, ehhez mérten állították be azt. Addig mindenképp érdemes figyelned azokra a dolgokra, amikre figyelsz a 8 nap alatt is, de talán egy picit fellélegezhetsz.

Hasonlót élek át én is, ma járok a 3-4.napnál, vagy elkaptam vagy nem, vagy kijön vagy nem.

Szedj C és D vitamint (4000mg és 4000ne), az sokat segít!

2020. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!