Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valószínűleg koronavírusos...

Valószínűleg koronavírusos vagyok, mivel kontakt voltam elég sokáig. Mit tehetek , hogy ne jöjjön ki rajtam , illetve ha ki ja jon, enyhe legyen? 24/f

Figyelt kérdés
Természetesen itthon vagyok. Mielőtt bárki írna.

2020. okt. 4. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem tudsz tenni, de egyrészt nem mindenki kapja el, attól, hogy lenne rá lehetösége, a másik meg, hogy fogyassz sok c-vitamint, az segíthet abban, hogy enyhe lefolyása legyen.

Meg értesítsd a háziorvost, azok miatt is, akik töled kaphatták el esetleg

2020. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb semmit. Lehet hogy tünetmentes leszel, lehet hogy nem.
2020. okt. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 nap találkoztam vele, a legutolsó hétfőn volt.
2020. okt. 4. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az már lassan egy hét. Lehet megúszod még akkor is ha arcon tüsszentett. Amúgy C vitamin sok, D meg az ajánlott mennyiség. Türelem, pár nap és kiderül. Próbálj pihenni is, hogy erős maradj
2020. okt. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kakukkfű tea: kiváló vírusölő, légúti panaszok esetén az egyik legjobb. Kis mézzel egész iható ízre is.

Influenza esetén évek óta használom. Valószínűleg tavasszal benyaltuk a koronát is, de teszt persze nem volt. Akkor is ezt ittuk, és pár nap alatt jobban éreztük magunkat. Egyedül a makacs, száraz köhögés maradt, erre tüneti kezelésként Tantum Verde vagy más torokfájásra való (lehetőleg lidokain tartalmú) szopogatós tabletta vált be. Csökkenti a köhögési ingert.

2020. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!