Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegséghez utalhatnak...

Milyen betegséghez utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Ez már másodszor fordult elő velem. De most idegeskedtem. Elkezdett szédülni a fejem, gyengén éreztem magam, a fejem elől bizsergett, azt gondoltam, hogy össze esek, azonnal ittam vizet, és bevettem magnebe 6. Pulzust mértem a kezemen, 98 volt. A vérnyomásmérőtől fóbiam van, félek, hogy netán magas lenne.

Holnap megyek neurológiai kivizsgálásra. Nagyon félek, reszketek. Mit tegyek? Menjek sürgősire? Nagyon félek hogy meghalok, össze esek.


2020. okt. 4. 10:38
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
nekem.is volt egy ilyen idoszakom a huszas eveimben. Aztan rajottem hogy csak szet unom magamat...
2020. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Aztán mi volt?
2020. okt. 4. 12:18
 13/20 A kérdező kommentje:
Néha zsibbad a ball kezem
2020. okt. 4. 12:18
 14/20 anonim válasza:
100%
aztan bepasiztam es nem ertem ra ilyen hulyesegekre:)
2020. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem értem
2020. okt. 4. 12:33
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen rettegsz attól, hogy beteg leszel. Próbálj lenyugodni és ha szükséges, pszichológus segítségét kérni. Tönkre fog tenni a hypochondriád.
2020. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hogyan tönkre?
2020. okt. 4. 17:00
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyagyás vagy semmit nem fognak találni csak bestresszelted magad. "Félek a vérnyomasmérőtől" meg ahogy látom a magyar helyesírás szabályaitól is félsz. Ezt a hisztit atya világ. A vérnyomasmérő nem harapja le a karod. És ha rosszat mutat akkor mi van? Max kiderülne van e valami bajod és kapsz rá gyógyszert. Hisztizni tényleg sokkal jobb. Az orvost azért kíméld meg ettől mert idegbajt fog kapni.
2020. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus pánikbetegség/szorongás tünet. Ezek a rohamok nem idegállapottól függnek, pont ezért félelmetes mert sokszor teljesen indokolatlanul, hirtelen törnek rá az emberre mindenféle előzmény nélkül. Lehet, hogy úgy gondolod teljesen nyugodt vagy, de valójában tudat alatt jár az agyad. Sport, hobbi, relaxáció, jóga. Ezek mind-mind segítenek kikapcsolni az agyadat. Nincs semmi bajod, nyugodj meg :)
2020. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Azonnal ittam vizet és magneb6ot." :D az mindent meggyógyít :D

"Menjek sűrgősségire" Ha a pszichiátrián akarod végezni mindenképp.

2020. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!