Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezek a tünetek...

Szerintetek ezek a tünetek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Kb egy honapja elég komolyan felfáztam, de azon egy pár napon belül túl lettem. Most egy hete kezdtem érezni alhasi fajdalmat, puffadást, valamint a derekam sem volt az igazi. Rá egy két nap után már a lábaim, főként a térdeim is elkezdtek fájni. Azok egyébként is érzékenyebbek hidegebb időszakban. De minden nap egyszer legalabb intenzíven előjönnek ezek a tünetek. Elképzelni sem tudom hogy mi okozhatja, esetleg egy ujabb felfázás, nem tudom. Tapasztalt már valaki ilyesmi tüneteket magán? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 5. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Reaktiv vagy postinfectios arthritis elő tud fordulni ilyen esetben.
2020. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most hogy bejött az ősz és frontok frontok hátán fájnak azon izületeim is, amikről nyáron nem tudtam. Ha minimum középkorú vagy ez benne van a pakliban. A felfázásnak ha nem múlik lenne tünete.
2020. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 éves nő vagyok, de a térdeim mindig is érzékenyek voltak sajnos a hidegre. Viszont nem ilyen szinten mint most.
2020. okt. 5. 09:27
 4/4 anonim ***** válasza:
A felfázástól nem lesz térdfájás
2020. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!