Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat agydaganatra?

Ez utalhat agydaganatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régebben volt egy hosszú ideig tartó reggeli rosszúllétem. Vagyis csak hánytam vagy hányingerem volt.

De nemrég elkezdett fájni mind2 halántékom. Néha-Néha beleszúr egy sokkal erősebb szúró fájdalom a bal halántékomba. Meg néha a fejem hátuljába beleszúr valami. Meg néha olyan erzesem van mintha löknènek egyet a fejemen. Nem egész nap. Leginkább akkor szokott lenni amikor fekszek vagy ülök. Az állkapcsom is elkezdett mostanában zsibbadni(?) de az is mind2 oldalon. (Amúgy már évek óta ropog meg kattog) Az orrom is be van dugulva. És tegnap délután óta hányingerem is van. Mitől lehet?

Stresszes életet is éltem/élek. Sokat voltam itthon egyedül betegen. Úgy hogy minden nap halálfélelmem volt.



2020. okt. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez hipochondriára utal.
2020. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz lenne eldönteni és nem is lehet. Véleményem szerint ez nem agydaganat, az nem okoz ennyire komplex tüneteket, vándorló fájdalmat sem. Lehet ez rossz látás miatt, vérnyomás problémák miatt, folyadékhiány miatt, stb...., de mivel nem vagyok orvos, ezt csak én gondolom.
2020. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na nekem is van ez mintha billentenének egyet a fejemen, elég ijesztő!
2020. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha elmész orvoshoz, de nem tipikusan agydaganat tünet a néha itt ott szúr. A fájdalom ott leginkább állandósul (nem az álladban), esetleg hallucinálsz... Menj orvoshoz, nézesd meg magad, és ha nincs semmi baj, keress fel egy pszichológust, mert egyedül nehéz ezzel megküzdeni.
2020. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hali, megoldódott a probléma? Ha igen, mi volt a gond?
2020. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!