Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a védekezés sikeressége...

Ha a védekezés sikeressége nem a fertőzöttek számán, hanem a halottak számán múlik, akkor a mai nappal az orbáni védekezés megbukott? Maxon a halottak száma!

Figyelt kérdés

Ugye mit mondott a Zemberek Zembere? A védekezés sikere immáron nem afertőzöttek számán mérhető, hanem a halottak számán.

Na hát a mai hír:

SOHA NEM HALTAK MEG MÉG ENNYIEN EGYETLEN NAP ALATT MAGYARORSZÁGON KORONAVÍRUS MIATT, MINT MOST

Húsz beteg hunyt el 24 óra alatt


[link]


A halottak száma minden eddigit meghaladta, még a tavaszi csúcsot is (17 fő!!). És akkor 17 főnél le volt zárva az ország!

Most 20 fővel akkor...??


Az orbáni „nagy“ védekezés a Nemzeti Inzultációval akkor a mai nappal MEGBUKOTT????? Hát a számok azok számok!


2020. okt. 6. 09:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Cili néni megmondta, napi 200 halott is lehet.

Nem lesz zárás. Munkanélküliség, rengeteg kisvállalkozás csődje, már a nagyobb cégeknél is gáz van a forgalom miatt.

2020. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

"Cili néni megmondta, napi 200 halott is lehet."


Azt nem ő mondta ő csak átvette.


Tehát akkor a napi x halott szorozva mondjuk egy 2-3 hónapos etappal, az mennyi hulla is összességében?


Ez az egyik oldalon gazdaság a másikon?

A történelem irányába ki számol majd el? A Zorbán vagy a Megkonzultált Nép?

2020. okt. 6. 10:18
 3/25 A kérdező kommentje:

"Nem lesz zárás."


Csehek is ezt mondták.Még 1 hete. Most lett...

2020. okt. 6. 10:19
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is kinyílt már rég a bicska a zsebemben miatta.

És nem a svéd, hanem az angol modelt követjük, nézz utána, hogy a "keep calm and carry" honnan ered és mi lett a következménye. Pontosan ezt csinálják velünk. A szent gazdasági érdek fontosabb, mint napi rongyos 20 (50? 100? akárhány?) emberi élet.

2020. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"hanem az angol modelt követjük"


Ja ez az az Anglia amelynek szomszédja 4 hetes TELJES ZÁRRA készül?


"Írország egészségügyi rendkívüli bizottsága azt javasolta, hogy négy hetes teljes bezárkózásra lenne szükség a koronavírus-járvány fékezéséhez. "

2020. okt. 6. 10:23
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Undorító és átlátszó amit a Csúti és Bandája művel hogy a Nemzeti Kamuval akarják az emberekre kenni a dolgot...

Ti kértétek(z)emberrek hogy ne álljunk le! Miközben az egész Nemzeti Inzultáció úgy ahogy van egy kamu.

2020. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Igen megbukott. Remélem a kormány is megbukik legközelebb bár sajna a többi is ugyan ilyen hibbant a palettán. :(

Az élet nem számít, ha számított volna valaha is sosem robbantak volna ki háborúk. A pénz számít itt semmi más. :(

De ennél nekem sokkal jobbam fáj, hogy az emberek többségének is csak önmaga számít, hogy neki legyen jó. Mindenki más nyugodtan felfordulhat. Aki idősebb vagy már van valami baja az nem képvisel értéket, selejt pisztuljon meg vagy üljön otthon. Mondja a fiatalok többsége. Én nem igazán akarok ilyen társadalomban élni 😝 Pedig még én is fiatal vagyok de nem ez az értekrendem.

2020. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk a halottak szàma is èrdekes. Itt nàlunk (külföldön) volt egy motor baleset, ahol sùlyos vèrvesztesèg törtènt. Mivel az alany pozitìv lett, ìgy covid halottnak szàmìt.

Meg ez a nem volt ismert krònikus alapbetegsège sem jelent tùl sokat. Nekem nagyon rossz lett az egyik vèreredmènyem, de az orvos nem tudta megmondani, hogy mi okozza. Ìgy nekem sincs, pedig tudom, hogy valami nem stimmel.

2020. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva is igaz. Reflux már krónikus alapbetegségnek számít pedig nem oszt nem szoroz annak tekintetében hogy vészeled át a covidot. Vagy valaki 20 éve rakos volt, azóta egeszséges mégis feltüntetik ha meghal pedig semmi köze a halálához. Sok ilyen van.
2020. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Írország egészségügyi rendkívüli bizottsága azt javasolta, hogy négy hetes teljes bezárkózásra lenne szükség a koronavírus-járvány fékezéséhez. "

Téves. Ott él két családtagom is. 3-asba lett sorolva idáig 4-es besorolású körzet is. Nem akarnak zárni.

2020. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!