Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy valószínűség szerint...

Nagy valószínűség szerint másodjára is elkaptam a Covidot, lehetséges hogy mégis megúszom tünetek nélkül?

Figyelt kérdés

2 lakótársam feltehetőleg covidos, külföldön lakunk, és itt még rosszabb karanténba kerülni, de mivel online vannak az óráik, amúgy sem mozdulnak ki nagyon...


Én és egy másik lakótársam korábban átesett már rajta, mondjuk nekem ma vannak enyhébb tüneteim, de az inkább megfázásra hajaz, covidnál nekem teljesen más volt. Kb 1 hete élünk lassan egy fedél alatt. Lehetséges, hogy működnek az antitestek?



2020. okt. 6. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha már átestél rajta, akkor miért kaptad volna el újra? Eltelt azóta már legalább 4-5 hónap? Valszeg csak valami hűléses vírusod lehet.
2020. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hete volt
2020. okt. 6. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Még ki sem gyógyultál.
2020. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hét alatt még az első lesz.

Anyósomnak 6 hónap után sikerült másodjára.

2020. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Update: teszteltek, es hiaba volt covidos a lakotarsam, hiaba etkeztunk egyutt, szerencsere negativ lett a tesztem.
2020. okt. 29. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!