Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minkét lábban lévő olyan...

Minkét lábban lévő olyan szintű érszűkülettel, hogy már alig tud járni az illető lehet valamit csinálni, hogy jobb legyen? Milyen kezelést/beavatkozást szoktak alkalmazni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Hova kéne fordulni? Valami gyógyszert kapott amitől csak ideig óráig lett jobb a dolog.

(Dohányzás miatt alakult ki.)



2020. okt. 6. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvost felkeresni, vagy magán érsebész.
2020. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom azt elképzelni, hogy valaki erre a szintre eljusson, ez már korábban is okoz elég súlyos panaszokat. Pontosan nem tudom milyen kezelések léteznek, de fel kell tárni azt, hogy ez mitől van. Ha nagyon súlyos, akkor amputáció.
2020. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Magánra nincs pénz. Pontosan érdekelne mi segíthet. Különben nem tudom rávenni, hogy orvoshoz menjen.

Az amputációt köszi. Nyilván ennek elkerülése és a fájdalom enyhülése lenne a cél. Légyszi csak olyan írjon aki ért is hozzá esetleg érszűkülete van.

2020. okt. 6. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
van érsebészeti Tb rendelés.
2020. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami érvizsgálaton volt már és ott kapott gyógyszert csak nem tudjuk milyen lehetőségek vannak és nem hajlandó elmenni látatlanban. :( Nem tudjuk ennyi vagy lenne e valami kezelési mód ami tuti segít. Nem akar orvoshoz menni mert a bogyó nem segített. Én is ki vagyok akadva de nem tudunk mit csinálni.
2020. okt. 6. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hol van az érszűkület. Általában bypass műtétet végeznek, ami arról szól,hogyha csak bizonyos szakaszokon van szűkület, azt "kikerülik" egy műanyag érrel. Célszerű minél előbb elmenni, mert az ilyesminek amputáció is lehet a vége.
2021. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!